Wpis z mikrobloga

#przegryw #zalesie ludzie tutaj mówią pojedź do wojewódzkiego to ci się oczy otworzą ..
Poznasz znajomych, partnerke nie bedziesz miec problemow z kupieniem kebabu o 1-wszej w nocy..
A co jeśli do takiego przełomu nie dojdzie i bede zamykał dzień w dzień drzwi swojej(wynajmowanej) kawalerki bo nikt sie nie bedzie chciał ze mną spotkać, a po pracy nie bede miał specjalnie siły ani ochoty na rozmowy z obcymi ludźmi ? : [
  • 19
A co jeśli do takiego przełomu nie dojdzie i bede zamykał dzień w dzień drzwi swojej(wynajmowanej) kawalerki bo nikt sie nie bedzie chciał ze mną spotkać


@ff99pl: tak właśnie będzie. jak masz jeszcze rodziców to ich doceniaj bo to najlepsi przyjaciele
  • 1
@debi5s:

tak właśnie będzie. jak masz jeszcze rodziców to ich doceniaj bo to najlepsi przyjaciele

Moge docenic to co uczynili ale nie mam powodów by traktować ich jako przyjaciół(zwłaszcza ojca) właśnie z tych powodów o których mowa. W skrocie napewno przyczynili sie do tego ze moje zycie sie troche #!$%@?ło a teraz to głównie przez nich (no i brak znajomych) chce sie wyprowadzić..
@ff99pl: a w wojewódzkim będziesz się użerał z 5 ukrami w jednym mieszkaniu to powodzenia.
Jedna dziewczyna mi mówiła że mieszka z 4 innymi osobami i musi po niech chlew sprzątać bo oni mają #!$%@? młodzi ludzie to zastanów się czy też tak byś chciał, albo w akademiku z kimś w jednym pokoju XD
  • 3
@dam2k01: a kto tu mówi że chciałbym wynajmować pokoj ? Lepiej wychodzić na 0 kosztem świetego spokoju niż łudzić sie że jest sie kimś innym niż niewolnikiem za 1k zł mniej na czynszu i użerac sie z dziwnymi lokatorami.
Trzeba inaczej planować w takiej sytuacji budżet juz od dłuższego czasu w przód ale to wydaje się byc zrozumiale.
@ff99pl: jeśli myślisz o kawalerce to przy tych kosztach musiałbyś być #!$%@? wie kim żeby się utrzymać bo chata to jakieś 2-2,5k i do tego z 1-1,5k żarcie i do tego dolicz wszystko inne co tam potrzeba
  • 2
@dam2k01:
3,5 k moze zarobic kazdy we wojewodzkim ale lepiej narzekać i pesymistycznie #!$%@?
Wez sie ogarnij zanim zaczniesz pisac jakies głupoty.

Dlatego napisałem że trzeba planowac budżet na przod jesli chciałoby sie spróbować tak życ ale to chyba za ciezkie dla kogoś kto ma zaprogramowane by pisać 'ok oski ' na co 2-gi post
@ff99pl: 3,5k to jest minimum w #!$%@? a do tego jeszcze jakieś ubezpieczenia, ciuchy i inne gówna. Żeby pracować na pełen etat to zostają tylko studia zaoczne, czesne 600zl miesięcznie. Chcesz to se próbuj a potem zobaczysz że będziesz wracal na wioche bo koszta cie zjedza i tak nikogo se nie poznasz jak do tej pory nie poznałes, over
  • 1
@dam2k01: lepiej sprobowac zrobic exp i potem ewentualnie wrócić jak to i tak ma nie mieć sensu..
Ale skoro uważasz że lepiej tkwić w wymówkach i narzekać to twoja sprawa.

I mi nie #!$%@? że 600 zł na ciuchy trzeba wydać co miesiąc jakby to było najważniejszym priorytetem . Rozumiem dentysta może być problememem..

Ubezpieczenie zazwyczaj kazdy ma tylko te z pracy, dodatkowe są dobrowolne.
@ff99pl: wyjedź koniecznie a nawet wybierz sobie dalekie wojewódzkie np. wybierz Trójmiasto to Ci dobrze zrobi, ja jak planowałem dalekie wojewódzkie to nagle w moim bliskim wojewódzkim poznałem dziewczyne która już wynajmowała mieszkanie i tak już żyjemy razem 2 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)