Wpis z mikrobloga

Mireczki, polecacie jakiś konkretny model opiekacza? W zasadzie to jeszcze nie mam 100% pewności czy na pewno chce opiekacz, na pewno nie chce tostera (podgrzewanie wyłącznie kromek chleba), a zastanawiam się nad grillem. Mój opiekacz ma już z 15 lat, pora to wymienić. Będę robić tosty raczej tylko, nie mam ochoty ani na żadne gofry, a wszelkie mięsa to sobie robię na gazówce na patelni. Może macie coś z czego korzystacie i byście polecili zielonemu w tym temacie?
#pytanie #agd #jedzenie #gotowanie #gotujzwykopem
  • 8
  • Odpowiedz
@sziszapangma: Wszystko zależy od budżetu i tego do czego będziesz go używał. 99% urządzeń typu 3w1 nie ma sensu, jeśli mamy w zamiarze korzystać z wkładek typu "gofry" gdyż taki sam procent tychże wynalazków, ma moc oscylującą w granicach 700-900w. Wartość ta w zupełności wystarcza do wkładek typu "sandwich" tj. samo opiekanie kanapek, natomiast gofry wychodzą jak gówno, tzn. są gumowate jak z paczki i zamiast piec się, gotują się w
  • Odpowiedz
@sziszapangma: Najwięcej jednak sprzedaję gówna po 65zł (najtańszy jaki mamy w sklepie xD) bo każdy twierdzi że i tak się zaraz rozp!i3rd0li. Jeśli jednak ktoś takim twierdzeniem przykrywa tylko to, że nie stać go na coś droższego i trwalszego no to spoko, ale TEFAL GC242 oraz TEFAL GC451B12 to bardzo fajne urządzenia i szczerze polecam ich zakup.
  • Odpowiedz
  • 0
@sailor_73: Dzięki za odpowiedź, zaraz będę patrzył co to jest

@Notakaprawda Meh, zapomniałem dopisać. Absolutnie maksymalny budżet to 400zł. Dzięki za rozbudowaną opinię, ale ja raczej jestem leniem i nieogarem kuchennym. Tosty to chyba jedyna rzecz jaką mam zamiar przygotowywać w urządzeniu, które zakupie. To miał być opiekacz od samego początku, ale naczytałem się w internecie, że to już nie te czasy i że powinno się kupować grille bo są lepsze
  • Odpowiedz
@sziszapangma: na allegro masz grill 3w1.Ma moc 2000W i kosztuje coś koło 4 stów. Jak się przyzwyczaisz to zaczniesz robić więcej rzeczy typu parówki i jajka, a może nawet bardziej zaszalejesz xD no i można robić 4 kanapki na raz. Polecam to gówno.
  • Odpowiedz