Wpis z mikrobloga

Oglądałem wczoraj live Wardęgi i przypomniałem sobie, jakie to jest męczące psychicznie doświadczenie.
- Przypomniała mi się taka sytuacja... dobra, nieważne...
- No ale mi kiedyś Boxdel powiedział, że... albo dobra, #!$%@?, nie ma co do tego wracać...
- Byłem kiedyś gdzieś z pewną osobą... spotkaliśmy pewną osobę ale nie wiem, czy ona była tam przypadkiem, muszę to jeszcze potwierdzić, ale to było dziwne... nie no /nick z czatu/ nie będę teraz o tym opowiadał, bo muszę to jeszcze potwierdzić....
- Nie no tak słucham tego co mówi Boxdel i przypomina mi się pewna sytuacja... aaaa dobra, olać to...
- Wręczono mi złotego grala, nie powiem w jakiej sprawie, ale to był złoty gral jak #!$%@?
@sawardega mam pomysł, żeby Ci było łatwiej się wypowiadać na streamie, może mów w ten sposób:
- Przypomniało mi się coś, ale kto ma wiedzieć ten wie
- Boxdel, a pamiętasz jak powiedziałeś kto ma wiedzieć ten wie
- Nie no, widzowie, kto ma wiedzieć ten wie
- W zeszłym tygodniu podbił do mnie na ulicy k.m.w.t.w i powiedział k.m.w.t.w
#famemma
lagomorph - Oglądałem wczoraj live Wardęgi i przypomniałem sobie, jakie to jest męczą...

źródło: 9ab3239dd26fb4cad6b6c3d326c4fa00bc3bc5627a53a60e8512abaf55bcbfc1

Pobierz
  • 5
@lagomorph: Tez to widze, i slysze, i u mlekozyniaka tak samo tylko w wersji bardziej uposledzonej, nie mam pojecia czemu ich widzowie widza w nich jakiekolwiek oznaki inteligencji, oni maja doslownie zero charyzmy, zle sie czuja w slowie a odpalaja sie dopiero jak major suchodolski na nitro kiedy z #!$%@? szybciej dzialaja im synapsy w mozgu, to wtedy moga juz mowic jasno, wyraznie i plynnie XD
@essos: No tak, zawsze musi przesłac swoja narracje xd albo jak ma live to wszystko planuje przed, kazdy filmik ktory oglada na live obejrzal przed i wie co powiedziec, wie gdzie jest kazda scena xd