Wpis z mikrobloga

Może to już nudne ale Kaszubski ma też produkt na rzucenie palenia. W dodatku "odkryłem", że te jego facebookowe widgety to są prawdziwe konta na facebooku publicznie ukryte ale widoczne w Google i zamieszczają komentarze pod różnymi produktami. Raz polecają krem na fiuta, raz na leczenie uzależnienia.

A tu produkt na rzucenie palenia:

http://mitoxine.com/

#kaszubski
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anonimowy_kot: tak jest, na to zwróciłem od razu uwagę też, ale widzę, że te osoby "wypowiadają się" także na innych stronach i szukam punktów wspólnych spółki z wysp Marshalla ze spółką z Komorów. Jedne i drugie sprzedają podejrzane specyfiki i używają tych samych fanów z Facebooka :) Swoją drogą moja babcia zamawiała jakiś taki błonnik za 200zł z internetu i zaczynam mieć wrażenie, że kupiła jakieś gówno od Kaszubskiego... Strona
  • Odpowiedz
@costadelsol: Aaa i jeszcze: zauważ, że jak będą otwarte na oddzielnych kartach: lipoxine, mitoxine, penivit oraz ten hialuro to wyskoczy w rogu ten sam czat z konsultantem niby :) Poprosiłam o świadectwa jakości to się konsultantka rozłączyła, a gdy przejrzałam każdą z kart to ta rozmowa była na każdej z nich:P Teraz napisałam w czacie: Pozdro Pietrek xD
  • Odpowiedz
@anonimowy_kot: haha, te czaty to i tak pewnie jakaś ściema, 12-latka usadzona przy komputerze do pisania "będzie pani piękna i młoda" :D Generalnie to nie jestem hejterem tego Kaszubskiego tylko nienawidzę jak się ludzi oszukuje i sprzedaje coś nielegalnego za takie pieniądze i wciska sie opinii publicznej, że to działa. Trzeba go dokładnie prześledzić, a skoro ucieka z interesem do Anglii, to nie omieszkam napisać pisma w tej sprawie do
  • Odpowiedz