Wpis z mikrobloga

Dzisiaj przychodzi do mnie 19 letnia Julka na #seks w stylu #bdsm
Podrzucajcie pomysły w jaki sposób ją związać i co jej zrobić. Jak się zgodzi to wrzucę zdjęcia albo filmy
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@koronawirus: nie, to nie ja xddd. Ja już wiele rzeczy robiłem ale na ogół to wszystko ma podobny schemat, tj związać, zbić i zruchać ale myślałem że może ktoś mi podpowie jakąś swoją fantazje i ją sprawdzę
  • Odpowiedz
W sensie żeby to lubić, kobieta musi mieć charakter.


@Paulina1paulii8: w sensie co żeby lubić musi mieć charakter, szmacenie, zlizywanie sików z muszli? XD no, a jakie to wyzwalające z ucisku feministycznego! XD
Charakter to musisz mieć żeby podołać wyzwaniom w życiu, nie żeby cię ktoś wyruchał
  • Odpowiedz
@interpenetrate: Przecież ty jesteś zwykłym obszczymurem bez przyjaciół i kolegów i się do mnie sprułeś podczłowieku, niestety ty nawet nie wiesz co się z siusiakiem robi i jedynie co ci wpadło do pustego łba to obrażanie kobiet. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@interpenetrate To co opisałam to robię z partnerem ( ͡° ͜ʖ ͡°) a to że ty nie wiesz co to są fetysze i jesteś zwykłym przegrywem z łuszczycą skóry, na łysym łbie, to nie moja sprawa, ty pewnie nawet za rękę nie trzymałeś dziewczyny więc po co się udzielasz psycholu, w temacie który ciebie nigdy nie będzie dotyczył ? ( ͡ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Paulina1paulii8: ja się ciebie pytam, czemu uważasz że posiadanie charakteru to np. fetysze czy jakiś inny odpalony seks bo tak napisałaś. Ja uważam że to żaden wyznacznik charakteru. A to że ty mi próbujesz pojechać to znaczy że nie radzisz sobie z krytyką tego co robisz, i że niewiadomo czy nie jesteś panią prezes wtf xD. Mnie nie interesuje co robisz, interesuje mnie czy to czy to co powiesz będzie
  • Odpowiedz