Wpis z mikrobloga

Dzisiaj przychodzi do mnie 19 letnia Julka na #seks w stylu #bdsm
Podrzucajcie pomysły w jaki sposób ją związać i co jej zrobić. Jak się zgodzi to wrzucę zdjęcia albo filmy
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@interpenetrate: No właśnie ty sobie nie radzisz bo robisz błędy, to że ty nie wiesz co to są fetysze bo nigdy nie będziesz miał dziewczyny żeby to sprawdzić to nie mój problem. nazwałeś mnie szlaufem to ja cię nazywam łysym piwniczakiem, prawiczkiem z przesuszoną skórą na łysym łbie ( ͡° ͜ʖ ͡°) do tego z problemami psychicznymi, to są fakty. Czasem jak są pary i związki
  • Odpowiedz
  • 4
@interpenetrate: fajnie było, przyszła taka pewna siebie pyskata, strasznie się bałem ze przyjdzie z kimś i mnie okradnie albo coś xdd. Nie widzieliśmy się nigdy wcześniej, miałem schizy, patrzyłem przez okno czy sama idzie itp. Wypiliśmy po drinku, wszystko było w konwencji rozmowy rekrutacyjnej na asystentkę, bo tak zaczęliśmy też rozmowę na tinderze. Pogadaliśmy o jej przeszłości itp, skąd pociąg do bdsm i skąd puszczalstwo. A później akcja, ale w
  • Odpowiedz
@greenbong: ale w sensie, to że się nie widzieliście wcześniej, to tak miało być, bo taka miała być konwencja czy laska praktykuje niebezpieczny tryb życia i jej się na razie jeszcze nic nie stało? xD bo ty się boisz czy ci nie #!$%@?ą mieszkania a ona przyszła pewna siebie i pyskata do obcego typa xD #!$%@?
Powiedziała coś ciekawego skąd ten pociąg i jaka była ta przeszłość?
  • Odpowiedz