Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 1
@nalej_mi_zupy:

Jaszczur to ogólnie za wiele rzeczy już powinien iść siedzieć. Ten typ jest przecież klasycznym przykładem zielonego ludzika, który stosuje działania hybrydowe przynajmniej od ataku Rosji na Krym
  • Odpowiedz
@Need: Mentzen ma coś z żyda i powinien mieć ksywę mencele tak jak mennice, mincel od albo złotówa Niemiec niemiec ale niemcy i żydzi mieli podobne nazwiska ( ͡º ͜ʖ͡º)
Braun, Fritz czy Bekowicz też nie brzmią słowiańsko.
Coś mi się zdaje że jaszczurstwo i brauniści to jeszcze bardziej radykalny odłam przy którym Mentzen, Bosak czy Wipler albo Tuman to rozsądne proeuropejskie wartości xD
Ci nie
  • Odpowiedz
@Need: ale wiesz, że Braun tego nie ukrywa. Mówił nawet gdzieś o historii swoich przodków jak przenieśli się do Polski.
  • Odpowiedz
Jaszczur atakuje Memcena za bycie żydem, a Ośrodek Monitorowania zachowan Rasistowskich broni konfe


@Need: to się nazywa obiektywizm, rzecz niepojęta u prawaków
  • Odpowiedz
@Need:
Z profesorem Kazimierzem Braunem rozmawia Wiesław Magiera:

– Panie profesorze, jak Pan zapewne zauważył, w kontekście ostatnich wypadków, które rozegrały się w polskim Sejmie, z udziałem posła Grzegorza Brauna, pojawiły się, a raczej ponowiły się, sugestie, że jest on Żydem i, posługując się prowokacją, w istocie służy interesom żydowskim.

Kazimierz Braun: – To są insynuacje, kłamstwa i, po prostu, brednie.

– Jest Pan ojcem Grzegorza Brauna. Proszę opowiedzieć o pochodzeniu
  • Odpowiedz