Wpis z mikrobloga

Tak wstałem rano i trochę myślałem jakie zawody i branże są przyszłościowe a więc podzielę się wpisem:


Wstałeś rano i w sposób świadomy obserwowałeś response podświadomości, która w przeszłości się czymś inspirowała i długo problem przetwarzała. Dzięki za podzielenie się wpisem na którego przygotowanie poświęciłeś mnóstwo czasu i wysiłku.

gownowpis


Cóż za 'skromność', oj jaki ty jesteś yntelygent, wyczarowujesz świadomością wszystko, ty kreatorze:) Z pustego i Salomon nie naleje? Chyba wszyscy się pomylili i programiści to jacyś nadludzie.

#gownowpis
  • 1
  • Odpowiedz
  • 0
Mam teorię, że większe zarobki i #!$%@?, programiści myślą że na pewno kto ma więcej płacone jest elitarny, zarabiają więcej od prezydenta, więc zawód na pewno dla nadludzi, a nie dla osób, które idą w niewolę wykonując robotę którą inni się brzydzą, lub bycie diwą bo jest branie na oprogramowanie tylko że alfons bierze większą część, a oni dostają ochłapy. Gdyby takie myślenie przełożyć na inne zawody to influencerzy są aniołami a
raneli - Mam teorię, że większe zarobki i #!$%@?, programiści myślą że na pewno kto m...

źródło: programiści

Pobierz
  • Odpowiedz