Wpis z mikrobloga

Co byscie wybrali z tych trzech?
Milo jak uargumentujecie wybor.
cena jest trzecio rzedna dla mnie, bardziej funkcjonalnosc i mozliwosci.
#steamdeck #rogally #legiongo #switch

Co Twoim zdaniem lepsze?

  • stem deck 67.1% (47)
  • rog ally 17.1% (12)
  • legion go 15.7% (11)

Oddanych głosów: 70

  • 8
  • Odpowiedz
@Hejkapi: sam sie zastanawiałem nad tym i byłem bardzo bliski zakupu ROG Ally Z1 Extreme i ta konsolka najbardziej do mnie przemawia ale było to zanim konsola od MSI weszła na rynek. Znaczy, nie żeby konsola MSI była jakaś kozacka bo nie znam jej tylko chodzi o to, że jest kolejny handheld w grze
  • Odpowiedz
@z--x: przecież na windowsowych handheldach mozesz miec steam + w zasadzie każdy inny launcher

@Hejkapi MSI Claw się nazywa i nie powiem o niej nic bo interesowałem się tego typu konsolami jakieś kilka miesięcy temu jak zastanawiałem się czy by nie kupić. Jak patrzę na ceny to może być mocny zawodnik. Ale z drugiej storny taki ROG Ally Z1 kosztował w paździeniku 3k a treraz do dorwania za 1900 więc ceny
  • Odpowiedz
Pełna biblioteka Steama i ogromne community to chyba jest cecha trudna do przebicia.


@z--x: do tego świetna naprawialność i system, który świetnie udaje, że nie jest PC
  • Odpowiedz
@Hejkapi: też robiłem w weekend research handhelda do emulacji i padło na steam deck. Urządzenia na windows nie mają takiego wsparcia, po prostu nie mają startu do SD. Bo o ile jakieś gry mogą być trudne do uruchomienia na linuksie, to przynajmniej masz ciągłe aktualizacje interfejsu, sterowników przycisków, narzędzi itd. Nie ma że ci np. skrót jasności nie działa i czekasz pół roku na update od Asusa.
Mam ROG X13 Flow
  • Odpowiedz
@Hejkapi wszystko zależy w jakie gry chcesz grać. Jak masz single player gry na steamie to bierz steam decka. Jak grasz online bierz legiona/asusa. Ja zazwyczaj gram w strategię lub online dlatego wybrałem legiona, bo ma touchpad
  • Odpowiedz