Wpis z mikrobloga

Czy jest możliwość przekierowania paczki w post nl do punktu odbioru


@Czerep24: Temat przerabiam od 5 lat. Od 2020 albo 2021 w aplikacji jest możliwość ustawienia domyślnego przekierowania paczki na wybrany punkt odbioru. Zauważyłem, że jakiegoś powodu działa to tylko z paczkami od dużych dostawców jak np. BOL czy inne sklepy internetowe, gdzie czasami jest wybór punktu odbioru bezpośrednio a czasami tylko da się podać adres. Wiec zamawiając coś od osoby
Anaheim - >Czy jest możliwość przekierowania paczki w post nl do punktu odbioru

@Cze...

źródło: ShooterScreenshot-2754-30-03-24

Pobierz
  • Odpowiedz
ściągnij sobie aplikację i tam możesz ustawić z tego co pamiętam

Jeśli masz konto możesz ustawić do jakiego punktu powinni dostarczyć.


@Czerep24: @Maciejo94: @wojciech_s No tak, ale tak jak pisałem, nie wiem dlaczego, nie zawsze jest możliwe przekierowanie. Na pewno nie można przekierować paczek dużych. Przy małych z mojego doświadczenia mniej więcej tylko połowę mogłem przekierować.

Od 2020 albo 2021 w aplikacji jest możliwość ustawienia domyślnego przekierowania paczki na wybrany
  • Odpowiedz
@Czerep24: @Maciejo94: @wojciech_s @Anaheim Tak uściślając, to nie mam doświadczenia z dostarczaniem paczek, kiedy ustawiony jest domyślnie punkt odbioru. Jedynie z "ręcznym" przekierowaniem, kiedy paczka już została wysłana i pojawia się na liście w aplikacji. Wtedy można zmienić termin/godzinę i miejsce dostarczenia tej danej paczki. Tylko właśnie nie zawsze jest opcja zmiany miejsca. A jak szedł do mnie telewizor przez PostNL, to tam było napisane, że paczka ma duże gabaryty
  • Odpowiedz
@stivenus: W tym przypadku to problem jest wygenerowany przez Ciebie. Jak sobie wyobrażasz taką gigapaczkę w kantorku w sklepie? A jak chcesz mieć pewność, że nie będzie nigdzie wędrować to adresuj na punkt odbioru bezpośrednio a nie swój adres XD
  • Odpowiedz
W tym przypadku to problem jest wygenerowany przez Ciebie. Jak sobie wyobrażasz taką gigapaczkę w kantorku w sklepie?


@Anaheim: No to to jest zrozumiałe. Ale poza tym, połowy małych paczek też nie mogłem przekierować i nie było napisane dlaczego.
  • Odpowiedz
Ale poza tym, połowy małych paczek też nie mogłem przekierować i nie było napisane dlaczego.


@stivenus: Też nie wiem dlaczego nie mogłem przekierować paczek od DPD, DHL i PostNL w wielu przypadkach. Dlatego od teraz adresuje wszystko na punkt odbioru bezpośrednio. Problem w ten sposób mam rozwiązany.
  • Odpowiedz