Wpis z mikrobloga

@maneckiewicz: Napracowałeś się nad tym tekstem. Tipy całkiem konkretne, ja w pierwszej kolejności spróbuję załatwić sobie niższą kategorie wojskową.
W planach mam wycieczkę do Azji by sprawdzić czy ten geomaxing to nie fake. xD
Kasuje tindera i idę w swoją drogę, bez sensu jest pajacować do księżniczek mimo że w głębi serca bardzo bym chciał kochającą kobietę.
Jak na razie w polsce nie trzyma mnie NIC, a już na pewno
  • Odpowiedz
@maneckiewicz: brawo, robisz super robotę, widać napracowanko. Też trochę z optymizmem patrzę w przyszłość.

Swoją drogą - rozwój AI pozwoli również mężczyznom zarabiać na spermiarzach, różnych onlyfansach, co w perspektywie czasu spowoduje dużą konkurencję, nadpodaż kobiet i być może doprowadzi trochę do unormowania i poluzowania obecnie tragicznej sytuacji na tzw "rynku świń". Nawet pójdę dalej - to JUŻ TERAZ się dzieje, i ja sam powoli chcę zacząć brać w tym
  • Odpowiedz
  • 2
Swoją drogą - rozwój AI pozwoli również mężczyznom zarabiać na spermiarzach, różnych onlyfansach, co w perspektywie czasu spowoduje dużą konkurencję, nadpodaż kobiet i być może doprowadzi trochę do unormowania i poluzowania obecnie tragicznej sytuacji na tzw "rynku świń".


@lukasj: A to jest świetna perspektywa: mężczyźni zarabiający na spermiarzach za pomocą wirtualnych kobiet. Wspieram Cię w Twoim zamyśle biznesowym!

rynek modelek AI jest juz zapelniony i ciezko cos z tego ugrac kasy. Chyba ze, bedziesz spedzal na tym 8 godzin dziennie, to moze wtedy tak z 500 dolanow miesiecznie - oczywiscje mocny komp, skille
  • Odpowiedz