Wpis z mikrobloga

  • 1
@RandyBobandy #!$%@?. To chyba źle uprawiam ten seks przez całe życie bo nigdy by mi do głowy nie przyszło myśleć o jakiejś pigułce. Wystarczyło odpowiedzialnie podchodzić do tematu.
  • Odpowiedz
@DeXteR25: Ty tak poważnie myślisz, że jak tobie coś się nie przytrafiło, to tego nie ma, czy trollujesz? Nie można być aż tak ograniczonym mentalnie. Poza tym już nie tacy mądrzy byli i skończyli w pieluchach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sexlord

@Deladomboix A komu przeszkadzały energetyki?


Dzieciom, bo piły jak #!$%@?, to gowno. Ale raczej tabletek dzień po nie będą zajadać paczkami chyba że faza po tym.

@DeXteR25

@Deladomboix mnie bardziej ciekawi po co ona komukolwiek.


Nie wiem, jedyne to co mi przychodzi do głowy to tym co bzykają się bez gumy na imprezce i bawią w creampie. Ten temat jest tak rozdmuchany że wydaje się to potrzeba niezbędna do przeżycia... Ale
  • Odpowiedz
@Deladomboix: tymczasem mamy plagę otyłości wśród dzieci i młodzieży, nie chorób serca, a jakoś pączków i Snickersa nikt nie zakazał. A tabletka dzień po brana przez rozważną 15 latkę, która nie potrafi zwykłej antykoncepcji używać, brana nie dzień po, tylko dzień po pozytywnym wyniku na teście ciążowym jest spoko. Tak samo energetyk jest "be" ale tabletka dzień po jest super. Zwłaszcza wtedy jak się okres kilka tygodni spóźnia
  • Odpowiedz
A tabletka dzień po brana przez rozważną 15 latkę, która nie potrafi zwykłej antykoncepcji używać, brana nie dzień po, tylko dzień po pozytywnym wyniku na teście ciążowym jest spoko


@Nestoreish: co ty #!$%@? chłopie. Tabletka dzień po to jest używana jak ci prezerwatywa pęknie ty #!$%@? matole XD
  • Odpowiedz