Wpis z mikrobloga

#famemma
Według mnie boxdel nie zasługuje aż na taki hejt od wykopu,okej jest fałszywy ale jednak robił to w obronie swojego dziecka czyli FAME, wy jakbyście mogli stracić kilka milionów rocznie to też byście udawali przyjaciela z gościem który może zatopić wam federację.
boxdel dostarcza wam rozrywkę od kilku lat i według mnie nie zasługuje na taki hejt
W Pandorze w sumie był niewinny w przeciwieństwie do dubiela, kto z was za młodu nie pisał zboczonych rzeczy ?
ortalionnajman - #famemma 
Według mnie boxdel nie zasługuje aż na taki hejt od wykopu...

źródło: Screenshot_20240329-132233~2

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@ortalionnajman: to nie były tylko teksty o wsadzeniu Kolbasa gdyby było to tylko to to boxdel by sie tym nie przejął i nie nagrywał przeprosin i tłumaczen w białej koszuli Brudy były duzo większe na boxdela Tylko Olciks została przekupiona za milczenie
  • Odpowiedz
@ortalionnajman: xd #!$%@? stary zajebistą masz prace boxdel ci płaci za pisanie takich głupot w jego obronie? na godziny ci płaaci od ilosci wpisów czy na miesiac
mozna sie jescze dolaczyc?
  • Odpowiedz
@Henson_: boxdel nic mi nie płaci,po prostu nie lykam wykopowej narracji a patrzę na to zboku i wiem że boxdel jest fałszywy i nie powinien tak się zachować w stosunku do Wardęgi ale miał jeden cel obronić fame i każdy z was by postąpił tak samo
  • Odpowiedz
@ortalionnajman: wszyscy go tu nie lubią ale każdy ma swoje inne powody, popatrz na całokształt tego osobnika twardy manipulator i nałogowy kłamca i nie mam na myśli tutaj nawet tej gównianej pandorki gdzie po za zwiększeniem swoich majątków nikomu nic się nie stało, a to #!$%@?ł małą dziewczynke a to wystawiał swoich kumpli raz za razen, jego wejście na sam szczyt influ wyglądało jak wejście narcosowego felixa na szczyt, przy tym
  • Odpowiedz