Wpis z mikrobloga

@kajak98: @malyszaryczlowiek ja byłem przegryw i wyszedłem na człowieka więc po krótce opisze swoje kroki:
1. Uświadomienie sobie, że brak dziewczyny i kolegów to nie jest problem "#!$%@? ludzi w koło", tylko mnie.
2. Staranna analiza w jakich sytuacjach jak się zachowuje, czy da się to lubić, czy głównie irytuje.
3. Stawianie sobie małych celów - chcesz zagadać do dziewczyny będąc kompletnie nieśmiałym? Odpuść, to praktycznie nie ma szans. Najpierw zacznij
  • Odpowiedz
@kajak98: Zależy z czego wynika obniżone poczucie własnej wartości. Ciężko jest dać jakąś konkretną poradę przez internet. Mi pomaga większa akceptacja swoich słabości poprzez spojrzenie na nie z perspektywy trzeciej osoby. Staram się spojrzeć na siebie jak na kogoś bliskiego, np. przyjaciela lub brata i zastanawiam się jak oceniłbym taką osobę w takiej sytuacji. Druga technika polega na wzięciu pod uwagę wszystkich czynników (tzn. wszystkich, które jestem w stanie sobie na
  • Odpowiedz
  • 1
@Mlody_jeczmien: a obniżona samoocena wynika z „zostaw ja zrobię bo zepsujesz” robienie wszystkiego przez rodziców, brak dobrego kontaktu w technikum - zero loszek, co raz gorsze kontakty z ludźmi brak akceptacji i po części zerowe zainteresowanie dup bo jestem brzydki i #!$%@? xd
  • Odpowiedz
„zostaw ja zrobię bo zepsujesz”


@kajak98: Więc trzeba teraz samemu próbować i nie obwiniać się jeżeli nie będzie wychodzić.

co raz gorsze kontakty z ludźmi brak akceptacji


@kajak98: W takim razie musisz znaleźć jakiś sposób na socjalozowanie się. Nic konkretnego nie poradzę bo to zależy od twoich celów, zainteresować itd.

erowe zainteresowanie dup bo jestem brzydki i #!$%@? xd


@kajak98: Na to nie mam żadnej rady bo sam sobie
  • Odpowiedz
@kajak98: tak jak kolega @automatycznyparasol wyżej pisał

4. Caly czas analizuj swoje zachowania, wyłapując kolejne głupoty/problemy które generujesz.


Dokładnie. O to chodzi. Lepiej nie da się tego ująć.

Właśnie wrzuciłem posta, gdzie napisałem że zrobiłem dzisiaj trzy listy, aby lepiej siebie samego zrozumieć.

Z przegrywu wychodzę już 3 rok i przeskok jest ogromny. Ale faktycznie, to co pomaga najbardziej to… wyciszenie. Usiądź spokojnie i pomyśl. Możesz zrobić te trzy listy jak
  • Odpowiedz
  • 1
@Chmurka17 nie no święty tag to na czilku już dawno zczarnolistowałem xD
Dzięki, mam podobne przemyslenia na ten temat, poza wyglądem. Z gowna bicza nie ukrecisz, wiec #!$%@? i trzeba się pogodzić z tym
  • Odpowiedz