Wpis z mikrobloga

@klawiszs: Skoro miał działalność p.r. i konsulting, będąc poza polityką, jego klientami mógł być każdy. Obajtek, branża tytoniowa, branża alkoholowa, a nawet producenci lalek do sex-shopu. Bojowy Przemysław to nie moja bajka, ale ten news totalnie od czapy. W porównaniu do Biereckiego czy Morawieckiego, jak wrócił do polityki, nie zrobił kreatywnej księgowości w oświadczeniu majątkowym.
  • Odpowiedz
  • 248
Skoro miał działalność p.r. i konsulting, będąc poza polityką, jego klientami mógł być każdy. Obajtek, branża tytoniowa, branża alkoholowa, a nawet producenci lalek do sex-shopu.

@Sylwiusz89: no popatrz, jest tyle zawodów, a został lobbystą i kręcił się przy dotacjach NCBiR i spotykał się z Obajtkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@klawiszs: Ludzie idą tam gdzie łatwo zarobić. Zapytaj studentek 6 roku medycyny, która chce być onkologiem, większość chirurgia plastyczna lub lekarz rodzinny. Poza tym on jest po prawie, to jakby robił jako adwokat czy radca prawny to jeszcze gorszych niż Obajtek reprezentowałby. Taki fach. Klient dobry to ten co terminowo przelewa na kontro dobre sianko lub daje pod stołem.
  • Odpowiedz
Skoro miał działalność p.r. i konsulting, będąc poza polityką, jego klientami mógł być każdy.


@Sylwiusz89: No tak, jeśli ubierzemy to w ładne słowa, to faktycznie już nie budzi obrzydzenia. Może był w polityce przed i był w polityce po, ale wtedy był poza xD
Dziękuję, jak renkom odjął.
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: zaczynają się wasze fikołki xD
Wyjaśnię innym czytającym. P.r i konsulting byłych polityków to firmy zakladane do lobbowania, korumpowania i ulegalniania łapówek.
  • Odpowiedz
@Rapidos: @WuZet_ W USA lobbyści robią tak samo. We Francji. We Włoszech. W Niemczech. Piszę o krajach, które są nam bliskie jako symbole, czy to demokracji, czy wolnego rynku, czy życia na wysoki procent. Gadanie o obrzydzeniu, o łapówkach, o uleganiu wpływom to jest czysty populizm. Było to w Polsce zjawisko zawsze, ale nie zawsze tak się nazywało. Odsyłam do historii II RP, gdzie stołki wręcz były kupowane, a więźniów politycznych
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: no piękne fikołki xD
Wszędzie tak jest, Wipler wcale nie związany z konfederussią, chodzil do polityka PiSu, w sprawach alkoholu, tytoniu i sex lalek. Kur*a typie, nie ośmieszaj się
  • Odpowiedz
@WuZet_: Pisanie o ośmieszaniu się, totalnie nie dyskutując, wymieniając poglądów itp. jest słabe, ale ja już się przyzwyczaiłem, że poziom dyskusji czasem to rynsztok, czasem niżej, bo jakoś II RP nie poruszona, ale lalki już tak, totalnie wyrwane z kontekstu. Nie możesz posiadać legalnie 0,5 kg mefedronu nawet na swój użytek, ale legalnie możesz być lobbystą, więc gorzkie żale do najbliższego biura poselskiego, nie do mnie.
  • Odpowiedz