Wpis z mikrobloga

Chuop musiał wybrać trochę wolnego w #pracbaza i siedzi w domu, w tym czasie zrobił sobie egzamin SEP E i D G1 online, ogarnął w końcu karnet na siłownie, sieć w domu bo kupiony mikrotik leżał już pół roku, a dzisiaj na wszystko wywalone cały dzień konsola, chipsy i wieczorem na kręgle.

Czuje dobrze, powinienem częściej brać wolne. No i druga sprawa, że chyba najlepszą decyzją w moim życiu było udanie się do #psychiatria który dobrał w końcu odpowiednie leki i na #terapia gdzie terapeutka niczym przy trepanacji wchodzi mi w głąb głowy i robi tam porządek. Jeszcze rok temu każde wolne to był typowy #przegryw i spędzanie dni urlopowych na graniu w gierkę na telefonie w łóżku. Depresja to straszna k***wa.
  • 5
  • Odpowiedz
@ONVIF: Tylko czy to jest rozwiązanie? Nie zrozum mnie źle mirku, bo cieszę się, że to Ci sprawa przyjemność i w końcu wychodzisz z dołka, ale z drugiej strony to brzmi bardziej jak omijanie problemu, a nie jego rozwiązanie.

W pracy też mam jakiego współpracownika z którym kiedyś rozmawiałem o depresji, poczuciu bezsensowności itd. to odpowiedział mi, że on ma tyle roboty, że nie ma czasu na myślenie o depresji.
I
  • Odpowiedz
  • 1
@FTNewbie: Myślę, że to zwyczajna poprawa, u mnie depresja jest stwierdzona jako epizodyczna, zapoczątkowana tym, że miałem moment w życiu gdzie straciłem naprawdę dużo nie z swojej winy, ale powoli się z tego wygrzebuje

@przegrywam_przez_miasto Jasne, masa firm to oferuje. Szkolenie może z 3h na Zoomie, potem egzamin przed komisją, w zasadzie to raptem trzy pytania, jedno odnośnie pozwolenia na prace, jedno odnośnie instalacji poniżej 1kV i jedno odnośnie sieci energetycznych
  • Odpowiedz