Wpis z mikrobloga

Poczyniłam takie naszyjniki za namową znajomych. Koleżanki zasugerowały, że powinnam zacząć wystawiać swoje ręcznie robione bizu z recyklingu na vinted. Niestety tak to jest, że jak skończę jakiś projekt to widzę tylko niedoskonałości. Wiem że tego typu bizu jest popularna wśród alternatywnych ludzi, sama nawet podobne kupowałam na vinted! Jednak kiedy ja robię coś swojego to tylko widzę defekty.

Wrzucam parę przykładów. Wszystko jest wykonane ze ściepek, dawno nie noszone lackowe i skórzane spodnie. Kawałki lustra które wyszlifowałam, jakieś stare kamienie, pourywane części po starej biżuterii z lumpeksów. Każdy naszyjnik zaplatam, jako baza wewnętrzna służą mi stare, nie noszone dredy lub kabelki.

#jagooart #chwalesie #tworczoscwlasna #bizuteria #diy #rekodzielo #recykling
Jagoo - Poczyniłam takie naszyjniki za namową znajomych. Koleżanki zasugerowały, że p...

źródło: temp_file9060608328182000616

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Jagoo: pierwszy z lewej - super - jakby zrobiony z oszlifowanych zębów trolli, bez sarkazmu, fajnie wygląda - jak z zamierzchłej epoki( ͡° ͜ʖ ͡°)

edyta: ostatni z lewej - nietoperka bym wywalił, za dużo, ale to IMHO( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Ja_tutaJ dzięki! Akurat ten jest mój ulubiony i robiony pod mój styl. Łamałam duże lustro na małe kawałeczki, te idealne szlifowałam dwoma papierami ściernymi w kostce. Na końcu wiązałam za pomocą cieniutko wykrojonych kawałków lacku
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@revoolution tam nie ma taśmy izolacyjnej. Są pocięte materiały z ubrań, szkło, dwa urwane łańcuszki, nietoperek ze światełek świątecznych i tyle.
  • Odpowiedz
projekt to widzę tylko niedoskonałości


@Jagoo: znam ten ból, choć z jakimkolwiek art-em nie mam nic wspólnego - można dopracowywać w nieskończoność. Nauczyłem się dawać sobie czas i po tym czasie odpuszczać, ale to nie jest łatwe( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Ja_tutaJ no właśnie to jest najgorsze! Znajomi zachwalają i zachęcają żeby popchac to dalej, a ja widzę tylko rzeczy, które można zrobić lepiej. Przez to mam dom pełen nieskończonych projektów
  • Odpowiedz
a ja widzę tylko rzeczy, które można zrobić lepiej.

dom pełen nieskończonych projektów

@Jagoo: i takie powinny zostać: niedokończone, zostawiające pole dla "nosiciela" do własnych interpretacji, niedokończone. Ale, j/w, to przychodzi z czasem. Btw 5 plusów na nocnej to niezły wynik, ale się nie zachłyśnij( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jagoo Spoko. Widać napracowanko i dokładność. Ten czarny materiał wygląda źle, ale ogólnie doceniam. Myślę, że problemem są materiały. Spróbuj stworzyć coś nie z samych "śmieci", ale na przykład kamieni szlachetnych, drucików miedzianych, muliny itp. Widzę potencjał i życzę powodzenia w rozwoju
  • Odpowiedz