Wpis z mikrobloga

#hotelparadise k---a Bartek masz taki zryty beret ze nawet nie da się ciebie bronić XD mógłbyś chciaz poudawać przy nowej ze nie jesteś takim samcem alfa, żeby misiek mógł chociaż jakaś taktykę zaplanować a nie, wjeżdżasz na nowa na gdybalni jak dzik w kukurydze aż nie wiedziała co powiedzieć xD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cmdenergy: a mi się to podobało, jak z Luizą uważam że przesadza, tak tu odebrałam to pozytywnie. Typiara leciała tekstami “I get what I want as always” “jestem graczem” zachowywała się jakby to ona miała te karty tam rozdać to ją szybko i skutecznie sprowadził do pionu. On dał znak że jest bardzo niepewny jej, bo jej nie zna, ona zaczęła z tymi głupotami i się szybko skończyła rozmowa.
  • Odpowiedz
@cmdenergy: no i szach mat…. Bartek z nową wygrał. Nowa w sumie zasłużyła. Wjechała do hotelu na pełnym i przez chwilę jej sodówka do głowy uderzyła, a Bartolomeo swoim chamstwem ją trochę do pionu ustawił. Jeżeli nowa oprócz butności ma też trochę oliwy w głowie to jest szansa, że jakąś bitewkę tam wygra. Czas pokaże. Liczę, że stanowcza z niej sucz.
  • Odpowiedz