Wpis z mikrobloga

@Megasuper: tak tak, jeszcze czego.
Wejście komuś do mieszkania to jeszcze nie jest żadne "rozliczenie". Ja czekam aż Morawiecki i Kaczyński pójdą siedzieć. Teraz zbierają haki na ludzi i jakoś za wiele z tego nie wynika.
  • Odpowiedz
  • 1
@Megasuper pamiętam ilu idiotów tutaj pisało, że tak nie będzie. Ile razy to poruszałem, ile razy zapewnienia były.
Wspominałem, że potem głupio im będzie się przyznać do błędu, tylko w kącie będą płakać.
Gdzie jesteście? :)
  • Odpowiedz
@vartan: ale Jeszce nic nie zrobiono. Ja wiem ze może potrzeba czasu. Jednak patrząc na posunięcia to robią to z zemsty i aby gonić króliczaka. Nie uwierzę dokąd nie zobaczę że jakis czołowy polityk pisu pójdzie siedzieć a muszą za to co robili. Konfie jak i mnie nie podoba się że dla ludzi nic nie robią oprócz Ingrzysk które notabene są robione z łamaniem prawa. Mi nie chodzi aby nie było
  • Odpowiedz
@Megasuper: Jako wyborca który na nich głosował,
to wmawiam sobie jedynie - że grają pod to że pis sie niedługo rozleci i część posłów będzie chciała przejść do nich albo że będą wtedy 1 wyborem konserwatystów. Innego wytłumaczenia nie potrafię znaleźć XD
  • Odpowiedz
Na nowym wykopie i tych tagach to chyba same boty zostały.
Przecież nie było żadnych konsekwencji dla PiSu poza parodniowym więzieniem 2 posłów - obietnice niespelnione, nikt nie rozliczony, jak był syf w państwie tak jest i zaraz lewica nam zniszczy jeden z najlepszych systemów edukacji w Europie, a na dodatek służby mogą się wbijać wszędzie z poparciem społeczeństwa.
Fajnie bo z PiSu. Zaraz fajnie będzie jak wejdą rolnikom na chatę z
  • Odpowiedz
i że Platforma Pisowi nic nie zrobi


@Megasuper: no bo nie zrobi, przeciez te przeszukania to tylko teatr xD tak samo wadzenie wasika i kaminskiego, ale wykopem mysli ze przechytrzyl rudego xD
  • Odpowiedz
Konfederacja to kabareciarze, ciągle żartują i dziwię się że ktoś na nich głosuje, no ale kabaret otto też ma swoich fanów XD


@andrzej-roman: tak, tak xD Mówisz chyba o swoim przywódcy Tusku, jak tam obietnice wyborcze? Już zrealizowane? Jak tam kredyt 0%? Jak podniesiona kwota wolna od podatku? xD
  • Odpowiedz
@Megasuper zadaniem konfederacji w tych wyborach było udawanie opozycji do PiSu i cisniecie w Tuska, żeby dostać jak najwiecej głosów niezdecydowanych, a jednoczesnie nie odbierać dużo PiSowi i potem siedzieć w spokojnej koalicji z PiS. W związku z tym mówili cos w stylu, że rozliczymy PiS i PO, bo PiS jest zły, ALE TEN TUSK TO DOPIERO NAROBIŁ ZŁEGO

Jest to tak oczywiste patrząc na wystąpienia po wyborach Wawra w sejmie, Bosaka
  • Odpowiedz
@Rst00: WIdzisz ty ciągle o Tusku, a nie widzisz tym jak zakłamaną ekipą jest Konfederacja która gdy trzeba było potrafiła usunąć swoją setkę projektów, potem potrafiła mówić że z czymś tam żartowała, a teraz mimo że do wyborów szła rozliczyć PiS nagle PiSu broni jakby to jakaś świętość dla nich była.
  • Odpowiedz
@Megasuper: Co więcej - Konfa broni PiSu który oskarżała o sojusz z PO i część "układu okrągłego stołu". To są kolejni pie*doleni mitomani, wyhodowani na korwinowskich mitach politycznych. Im bliżej koryta tym chętniej wytworzą własne mity, które Mariusze po 40 przyjmą jako prawdę objawioną.
  • Odpowiedz