Wpis z mikrobloga

W związku z moim trochę wcześniejszym powrotem do #krakow wracam do was z pytaniami o rekomendacje

Szukam:

1. Najlepszej pizzy w mieście

2. Najlepszego sushi w mieście

3. Najlepszego kebsa w mieście

4. Najlepszego ramenu w mieście

5. Najlepszej fancy restauracji

6. Najlepszego baru/pubu

.

Każda rekomendacja będzie mile widziana. Płacę w plusach

#pytanie #kiciochpyta #podrozujzwykopem
Atreyu - W związku z moim trochę wcześniejszym powrotem do #krakow wracam do was z py...

źródło: 900px-BramaFloria%C5%84ska-Noc-POL%2C_Krak%C3%B3w

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • 1
@asdfghjkl: rosołek lubię i szanuje, ale chiński rosołek, zobacz jak to pięknie brzmi. Jeszcze jajko tam wrzucają wariaty. No nic tylko siedzieć i robić zdjęcia
  • Odpowiedz
@Atreyu:
1. Nolio, Olio, Placek wolnica też zajebisty - wszystkie w stylu neapolitańskim, najlepsza klasyczna/rzymska - tutti santi
2. youmiko sushi
3. jamra, pod 13 też w dalszym ciągu jest okej
4. w krakowie ludzie są podzieleni na team ramen people i team akita ramen, mi bardziej ramen people siada
  • Odpowiedz
@Atreyu: Oboje jesteśmy z Krakowa z tego co czytam od kilku lat. Kiedyś się trafimy. Po drodze gdybyś miał problem - daj znać. A co do jazdy to poniżej 300 nie podchodź ( ͡ ͜ʖ ͡) a to tylko b48 choć prawie miesiąc temu w Krakowie PRAWIE kupiłem b58 i do dziś płaczę po nocach choć …. 380k zł
  • Odpowiedz
  • 0
długo na obczyźnie? Może rejony huty?


@Bogdan_Srom: za długo. Może będzie huta, zobaczę gdzie mnie przywieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

chińskie bajki


@asdfghjkl: chińskie bajki w mym serduszku nie gorzej niż ramen

Dzięki wszystkim za rekomendacje, przydadzą mi się w najbliższym czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz