Wpis z mikrobloga

Podrzuci ktoś paczuszkę z romami najnowszych gier jakie wyszły na Nes / Famicom? Albo czy jest jakiś discord gdzie takie rzeczy znajdę Ciekawi mnie zwłaszcza wydana niedawno gra Sam's Journey. #emulacja #nes #famicom #nintendo


@mirindo: nawet nowe gry chcecie piracić które ktoś sobie klepie po godzinach z pasji? xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013: tak, Sam's Journey kosztuje 20 ojro a nawet nie wiem czy odpalę na Everdrive N8, dlatego wolę sprawdzić czy w ogóle będzie działać. To, że na krzysiocarcie nie odpala to już wiem z RetroGralni. Alwa's Awakening mam w oryginale, tak samo jak Micro Mages, także staram się wspierać takie inicjatywy. Nie chcę kupować w ciemno, a granie na emulatorze średnio mnie kręci.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: tak, Sam's Journey kosztuje 20 ojro a nawet nie wiem czy odpalę na Everdrive N8, dlatego wolę sprawdzić czy w ogóle będzie działać.


@mirindo: Ok, ale to tylko przykład jednej gry. Ale dam ci protip, często jak napiszesz do autorów maila to odpisują wprost czy np testowali czy nie.

Alwa's Awakening mam w oryginale, tak samo jak Micro Mages, także staram się wspierać takie inicjatywy. Nie chcę kupować w
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013: no nic, na razie zapytałem o flashcarty jakie współpracują z tym romem bezpośrednio na stronie gdzie to sprzedają. Chyba, że poczekam na wersję na famicoma za 60 euro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kryspin013: no nic, na razie zapytałem o flashcarty jakie współpracują z tym romem bezpośrednio na stronie gdzie to sprzedają. Chyba, że poczekam na wersję na famicoma za 60 euro ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mirindo: sam kminiłem czy nie kupić ale patrząc po rozgrywce uznałem, że chyba nie dla mnie, a przynajmniej nie w tej cenie. Poczekam na jakieś wydanie cyfrowe w promce albo ewentualny evercade.

Napisałbym
  • Odpowiedz