Wpis z mikrobloga

@UYscuti: Ale wy wszyscy jesteście tacy sami xD. Wysławiacie się jak wieśniaki, nie macie żadnego kolegi, ani żadnego osiągniecią a wszystko to wina rodziców, rówieśników i polek.
ty masz cipkę, ja mam kut-sa. Więc w czym problem? Zróbmy to szybko!
Serio, nie potrzebowalem wchodzic w twoj drugi post, zeby sie zorientowac od raze ze zjeb. Ludzie na ulicy też to widzą ¯\(ツ)/¯
  • 0
@automatycznyparasol: nie odniosę się nawet do tych wypocin, ale fajnie, że bierzesz wszystko co znajdziesz w internecie na serio. Poza tym takim podejściem i stygmatyzacją powielasz tylko krzywdzące stereotypy i mówię tu o biednych osobach z tagu, bo do nich sięnie zaliczam tylko smieszkuję okazjonalnie. Jesteś zwykłą wszą, a karma wraca. Dobrze, że przynajmniej biorąc na poważnie takie posty mocno dezaprobujesz te zachowania. Polecam wyjąć głowę z dupy i zacząć się
  • 0
@automatycznyparasol: co? Zabolała moja ostatnia wypowiedź, przez co nie czujesz się tak inteligentny i wartościowy i jedynie jesteś teraz w stanie mnie wyzywać od przegrywów, logiką jesteś na tym tagu to jesteś przegrywem? Ty też jesteś na tym tagu to wg. twojej świetnej logiki też jesteś przegrywem. Idź się lepiej zabij, bo dla takich istot jak ty rzeczywiście nie ma ratunku. Wyobrażam sobie cb dosłownie jako postać ulepioną z gówna.