Wpis z mikrobloga

@Lolenson1888: Roger, bo było widać, że naprawdę mu zależy, potem Obraniaka za umiejętności. Szkoda, że nie wykorzystano Polańskiego, ale niestety trafił na początkowego Nawałkę bez renomy i miotającego się. Olisadebe niestety słabo pamiętam z racji na wiek
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: tutaj w ogóle nie ma tematu do dyskusji, Olisadebe dał reprze więcej niż wszyscy pozostali razem wzięci. Ciekawe debaty to można toczyć nt drugiego miejsca na tej liście, ale lider jest daleko poza zasięgiem reszty.
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Lubiłem Perquisa za jego twardy styl gry i za efektowną główkę ze Słowacją. Do tego dochodzi jeszcze jedna z rozgrywek w Football Managerze 2014, w której ściągnąłem go do Bastii, gdzie stał się filarem obrony. Tak jak potępiam rozdawanie paszportów na lewo i prawo, tak szanuję Perquisa za przyznanie się, że oportunistycznie skorzystał z okazji gry dla Polski i za szczere wyznanie o depresji i walce z alkoholizmem.
Igtorn - @Lolenson1888: Lubiłem Perquisa za jego twardy styl gry i za efektowną główk...

źródło: NTg2NTkuYTUGUDhnRA5sIEUIbD0CV2J2EhB0dkREfGRXSnhjXlo9MkpTKjkCGycnE0AvNwEUYCMXUSo6RQUiexRGISYKEitmSFQrNR8APDEDbSEmAhInOgZeYWENE3ZkUwB2YF5HfzZebXZjU0B2YlILYD4bEmwp

Pobierz
  • Odpowiedz
Olisadebe dał reprze więcej niż wszyscy pozostali razem wzięci


@NicolasLatifi: Nie tylko reprze ale w ogóle polskiemu światu sportu i zmian w mentalności.

Jak przyszedł do Polonii to w niego rzucali bananami (sic), wśród trybun zasranych krzyżami celtyckimi. Po paru latach dziesiątki tysięcy ludzi kłaniało mu się w pas.
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Nie no, nazwanie sporej części z nich farbowanymi lisami to nieporozumienie. A jeśliby porównać całą resztę do takiego Casha to nawet oni nie zasługiwaliby na tak krzywdzące określenie...
  • Odpowiedz