Wpis z mikrobloga

@Destylator_bigosu:

Uciekł do Włoch bo wyjaśnianie czegokolwiek z politycznymi ścierwami ziobry nie miało sensu

Oczywiście, biedny działacz LGBT xD Ale skoro tak to czemu nie zrzeknie się teraz immunitetu? PG jest Bodnar, a sądy są wreszcie wolne więc ¯\(ツ)/¯ A no tak, zapomniałem, Giertych to tchórz i pała.

kolejny doskonały żart. Miały gówno podkładkę i sądy to wyjaśnią, patrz punk wyżej.

Wystarczy, że była zgoda sądu i wtedy doskonałym żartem będzie
  • Odpowiedz
@Fipaj:

Ale skoro tak to czemu nie zrzeknie się teraz immunitetu?

Czy jest wniosek prokuratury o uchylenie immunitetu w sejmie? Nie przypominam sobie.
Zwyczaj jest taki że poseł jeśli chce sam zrzeka się immunitetu gdy wpływa taki wniosek do sejmu, a nie wcześniej.

PG jest Bodnar, a sądy są wreszcie wolne

Są jeszcze ziobrowscy prokuratorzy i mnóstwo neo-sędziów w kucharką, sędziami-dublerami i pseudo-prezes SN manowską i pseudo izbą dyscyplinarną na czele.
  • Odpowiedz
@Fipaj:
tutaj masz kolejną listę „znaffców prawa” z Katedry Prawa Karnego UJ:
dr hab. Agnieszka Barczak-Oplustil
dr hab. Mikołaj Małecki
dr hab. Szymon Tarapata
dr Adam Behan
dr Witold Zontek
którzy wykazali nielegalność użycia Pegassusa.
  • Odpowiedz
@Destylator_bigosu: to sąd będzie decydował o tym czy podsłuchy były legalne czy nie. Opinia prawników, jak wybitni by nie byli, jest w tej sytuacji gówno warta bo to grupa ludzi, która za pieniądze przyjmie wersje każdej ze stron.
  • Odpowiedz
@Fipaj: śmiało pisz do pracowników naukowych wymienionych powyżej, widzę że znasz się lepiej. Spora kariera prawnicza przed Tobą.

O winie Romana Giertycha oczywiście przesądzasz mimo powtórzę po raz kolejny piętnastu orzeczeń sądów na jego korzyść w tej sprawie, Tak więc „to sąd decyduje”, o ile wyrok jest po twojej myśli. To chyba konkluduje tę dyskusję.
  • Odpowiedz
@Destylator_bigosu: konsekwentnie unikasz odpowiedzi na fundamentalne pytanie - dlaczego wielki działacz LGBT wyjechał do Włoch ( ͡° ͜ʖ ͡°) I dlaczego, skoro jest niewinny, nie zrzeknie się immunitetu i nie odda do dyspozycji prokuratury, która już nie jest przecież pisowska? Czego się boi? XD
  • Odpowiedz
@Fipaj: Roman Giertych uciekł do Włoch aby nie skończyć jak Barbara Blida, i nie zrzekł się immunitetu bo prokuratura o to nie wniosła. Jeszcze jakieś pytania?
Jak twoje przemyślenia na temat kariery prawnika? Odezwałeś się juź do Katedry Prawa Karnego na Uniwersytecie Jagiellońskim ze swoimi przemyśleniami? I czy dalej twierdzisz że Pegassus jest legalny bo sąd inaczej nie stwierdził, ale Roman Giertych jest winny pomimo 15 orzeczeń sądów na jego korzyść?
  • Odpowiedz
@Fipaj: tego nie wiem. Pozwolę sobie jednak parafrazować twoje własne słowa:

to sąd będzie decydował. (…) Opinia prawników, jak wybitni by nie byli, jest w tej sytuacji gówno warta.
Coś sąd zdecydował o winie Barbary Blidy? No to wiesz ile twoja opinia jest warta.

Czekam aż odpowiesz na moje pytanie.

Czy dalej twierdzisz że Pegassus jest legalny bo sąd inaczej nie stwierdził tej konkretnej sprawie, ale Roman Giertych jest winny pomimo
  • Odpowiedz
@Destylator_bigosu: ja wiem - tutaj jest wszystko ładnie napisane jak to Alexis z SLD kradła do spóły z kolegami. Strzeliła sobie w łeb i w ten sposób uniknęła odpowiedzialności karnej - wieloletniego wyroku w pierdlu. I to są fakty, jest też wyrok więc weź nie pierd*l.

Coś sąd zdecydował o winie Barbary Blidy?

Oczywiście, że tak. Masz link wyżej. I co teraz? Jak to jest bronić złodzieja i łapówkarza?
  • Odpowiedz
@Fipaj:

Strzeliła sobie w łeb i w ten sposób uniknęła odpowiedzialności karnej

no niezupełnie. Rzekomo popełniła samobójstwo strzelając sobie w klatkę piersiową.Dziwny sposób na samobójstwo, prawda?

Dodatkowo idąc twoimi własnymi twierdzeniami - to nie był proces Barbary Blidy, a więc wyrok nie jest jej. Coś mówiłeś o konkretnej sprawie i precedensie?

Ciągle czekam aż odpowiesz na moje pytanie, jeszcze raz je powtórzę:

Czy dalej twierdzisz że Pegassus jest legalny bo sąd
  • Odpowiedz
@Fipaj: Zainteresowałem się sprawą wspomnianego procesu, i oto co się dowiedziałem:

1) W sprawie domniemanej łapówki dla Baranowskiego prokuratura dysponowała wyłącznie zeznaniami Barbary Kmiecik, która sama zgłosiła się do ABW. Zarzut pośrednictwa w przyjęciu korzyści majątkowej dla prezesa Rudzkiej Spółki Węglowej miała usłyszeć Barbara Blida 25 kwietnia, w dniu feralnego zatrzymania.

2) 7 listopada prokuratura, która sformuowała zarzut przyjęcia łapówki przez prezesa Rudzkiej Spółki Węglowej , wycofała się z niego i
  • Odpowiedz
To czemu spier*olił do Włoch?

Aby uniknąć losu Barbary Blidy, już pisałem.

Czemu teraz nie zrzeknie się immunitetu?

Gdzie jest wniosek o uchylenie immunitetu?

XDD Twój wielki działacz LGBT wygrywał nic nie znaczące bitwy

Procesy w sprawie o której mówimy kończące się stwierdzeniem że nie było podstaw do formułowania zarzutów, oraz zarządzający odszkodowanie za niezasadne zatrzymanie jest nieznaczące xD.
W świetle twoich twierdzeń że o winie rozstrzyga sąd, a nie eksperci -
  • Odpowiedz
@Destylator_bigosu: No i kolejne kłamstwo które przeoczyłem:

Coś sąd zdecydował o winie Barbary Blidy?

Oczywiście, że tak. Masz link wyżej. I co teraz? Jak to jest bronić złodzieja i łapówkarza? :D


W tym procesie sąd nie zdecydował o winie Barbary Blidy, tylko o winie innych oskarżonych. Śledztwo w sprawie rzekomej łapówki Barbary Blidy zostało umorzone. Patrz wyżej.
  • Odpowiedz
@Fipaj:

jako (p)0seł jest chroniony i prokuratura ma związane ręce.


i nawet kolejna bzdura, zgodnie z obowiązującą Ustawą o wykonywaniu mandatu posła i senatora:

Art 7

3. Przepis ust. 1 (czyli przepis o immunitecie) nie ma zastosowania w postępowaniu karnym, wszczętym przed dniem ogłoszenia wyników wyborów, wobec osoby, która została wybrana na posła lub senatora.


Tak więc prokuratura nie ma niczym związanych rąk, i ma różne możliwości.
  • Odpowiedz
@Fipaj: hahahaha,
Blida była winna dania łapówki, a osoba która tę rzekomą łapówkę wzięła łapówkę wzięła jest niewinna jej wzięcia.
Tak zwana łapówka Schöringera.
Wyrok w imieniu mirko wydał @Fajpaj. Bo wiadomo że zdanie pracowników naukowych z Katedry Prawa Karnego UJ jest gówno warte bez wyroku sądu, za to jak @Fajpaj coś powie to koniec kropka.
  • Odpowiedz
@Destylator_bigosu: tak, tak, biedna Blida, taka niewinna XD Brała w łapę, ale jak widać mogła bo była kobietą albo coś XDD
No i zastrzeliła się bo nie mogła przeżyć tych oskarżeń, taka krystalicznie czysta była XD
  • Odpowiedz
@Destylator_bigosu: tak się składa, że pracowałem w ABW i wiem więcej niż ty i reszta pseudo ekspertów, obrońców skorumpowanej lewackiej bandy :D Blida BRAŁA W ŁAPĘ, nie była święta i doskonale wiedziała co się z nią stanie gdy to wszystko wyjdzie na jaw - dlatego wolała zdać klucze z tego świata niż spędzić dekadę w pierdlu.
  • Odpowiedz