Wpis z mikrobloga

@dharel41 W sumie dobrze. Sam pamiętam jak kupowałem dziesiątki gum z pokemonami tylko dla naklejek, a potem nie mieliśmy co robić z rozpakowanymi gumami to ktoś wpadł na zawody kto więcej zmieści ich w gębie.

Nie powinno sie dzieci uczyć by kupowały jedzenie kiedy nie są głodne, a chcą tylko rozrywki.
  • Odpowiedz
W sumie dobrze.


@Tytanowy_Lucjan: Szanuję twoje zdanie, ale nie powiedziałbym, że dobrze. Chociaż może też być tak, że patrzę na to po prostu za bardzo nostalgicznie, moim zdaniem jest to zwykłe lenistwo marketingowców oraz odbieranie głownie dzieciakom pewnej zabawy chociaż jestem zdania, że gdyby dać odpowiednie rzeczy starsi też by kupowali. Problem jest taki, że kiedyś w telewizji leciał Król Szamanów boom miałeś na fali popularności tego naklejki w rogalikach, były
Cztero0404 - > W sumie dobrze. 

@Tytanowy_Lucjan: Szanuję twoje zdanie, ale nie powi...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-03-25_193231_www.google.com

Pobierz
  • Odpowiedz
@Cztero0404: do tego albumu Jackie Chana w zestawie chyba była jeszcze tarcza, na którą można było przyklejać też sobie te naklejki z albumu i takie fajne strzałki zakończone "żelką", żeby się do tarczy przyczepiały i były bezpieczne dla dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cztero0404: wtedy to był szpan wśród kumpli jak się właśnie wygrywało takie gadżety:D

Jeszcze w w czasach pierwszego prawilnego Chipicao (ten smak nadzienia już nie wróci nigdy ( ʖ̯)) trafiła mi się "szczęśliwa karta", Wtedy w podstawówce myślałem, że wygrałem Playstation 2 haha- bo coś tam w loterii pisali o nagrodach, że jakąś właśnie kartę można było wymienić na nagrody podane na liście w
  • Odpowiedz
@ZajawkowiczeQ: To u mnie było podobnie, ale jak bmw w lay's można było wygrać XD To e90 chyba wtedy było i seria 1 jakoś jak wchodziły oglądało się Kobra 11 myśląc, że wygrasz auto Semira XDDDD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
haha ;) i to uczucie kiedy wyszło BMW e46 i Kobra kręcony był właśnie w tym czasie i panowie policjanci już się nim bujali po niemieckich autostradach do odcinki nigdy nie odpuszczając przestępcom XD. Sztos!
  • Odpowiedz
@Cztero0404 Sama naklejka to spoko idea, ale jak się już dorobi do tego album i zacznie zbieractwo to sie robi chore, bo kupujesz właśnie jak ja 60 gum i kumpel 90, a potem się wymieniamy naklejkami, a gumy do kosza.

Wyobraź sobie, ze jest 150 maskotek w biedronce numerowanych. Baby by ske jeszcze bardziej o nie zabijały by mieć WSZYSTKIE.
  • Odpowiedz