Wpis z mikrobloga

Chłop zrealizował że te ok 2 lata temu kiedy brał medikinet codziennie to chyba był w jakiś sposób kinda spokojniejszy tzn chyba dużo lepiej znosił rejection sensitive dysphoria tzn przypomniał sobie teraz że chyba wtedy dokonał takiej właśnie obserwacji na sobie i jak tak teraz sb myśli o tym to chyba rzeczywiście lepiej panował wtedy nad emocjami i nie odstawiał szajsu przez który potem umierał ze wstydu i zażenowania przez kolejne lata (i pewnie będzie umierać już zawsze) i ogólnie miał jakby większą essę w tym zakresie
Mógł to być też oczywiście czysty przypadek ale hmmmm


#adhd #medikinet #metylofenidat #rsd #rejectionsensitivedysphoria ##!$%@? ##!$%@? #ehhhhhhhhhhhhh #chodtokowypamientniczek
Chodtok - Chłop zrealizował że te ok 2 lata temu kiedy brał medikinet codziennie to c...

źródło: 1000013622

Pobierz
  • 10
  • 0
przez pierwszy rok było git i nagle jakoś mniej więc zrobiłem sobie odwyk na miesiąc czy dwa ale dalej to już nie było to samo więc postanowiłem brać doraźnie
no i przez cały 2023 brałem baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo doraźnie i to był chyba błąd i może jakbym brał częściej to trochę mniej rzeczy bym spieprzył nwm

@Jastrzi: