Wpis z mikrobloga

Czy są jeszcze jakieś tycoony, które faktycznie są tycoonami, skupionymi na ekonomii i zarządzaniu z elementami budowania, a nie tylko na samym dekorowaniu i upiększaniu, które nawet nie jest zgodne z mechanikami samej gry?
Co z tego, że te metropolie budowane przez "two dollars twenty" wyglądają zaje... fajnie skoro nawet nie działają? Albo chcę pobrać z warsztatu nowy wybieg dla pawianów lub jakąś budę z burgerami bądź kibel do Planet Zoo i Planet Coaster? No i co? Takiego wała. Muszę mieć milion-pierdylion DLC (a najlepiej to wszystkie) bo autor użył w swoim projekcie po krzaku lub kamieniue z każdego DLC.

#citiesskylines #planetcoaster #planetzoo #tycoon #symulatory #grykomputerowe #kiciochpyta
  • 7
@PEPE_Le_Sfont: jest np. Transport Fever 1 i 2, chociaż jak już się załapie mechanikę, to gra przechodzi się sama i praktycznie nie da się przegrać. Z nowszych przychodzi mi do głowy Anno 1800 (chociaż tu też jest #!$%@? DLC) i Tropico 6 (tu DLC jest jakby mniej chyba)
@KriegCaptain710 jak dla mnie ta gra ma niepotrzebnie wiele elementów zręcznościowych kosztem spłycenia mechanik zarządzania
@PEPE_Le_Sfont: Anno, Tropico - przynajmniej widać co i dlaczego i w jakich ilościach. TTD deluxe, ale to pewnie znasz :) Workers and resources: Soviet republic ma solidną bazę pod tycoona też - early acces, ale można sporo godzin nastukać.

Victoria 3 - kontrowersyjne i trochę z innej bajki niż build tycoon, ale dużo cyferek lata i dobrze się w sumie nimi zarządza :)
Albo chcę pobrać z warsztatu nowy wybieg dla pawianów lub jakąś budę z burgerami bądź kibel do Planet Zoo i Planet Coaster? No i co? Takiego wała. Muszę mieć milion-pierdylion DLC (a najlepiej to wszystkie) bo autor użył w swoim projekcie po krzaku lub kamieniue z każdego DLC.


@PEPE_Le_Sfont: A tam w warsztacie nie da się filtrować, jakie DLC masz? Chyba da się, bo ja kilka rzeczy ściągałem i nigdy nie