Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
1. Podobało mi się jak Jessie prowokowała Kubę z kamienną miną na leżakach - niezła graczka. Mimo akcji z drzwiami zaplusowała tym, że nie boi się podejść do Bartka i powiedzieć mu, że przegina.
2. Kuba chyba zaczął czaić, że reszta kręci z niego bekę, był bardzo zestresowany na Pandorze i po oczach było widać, że już nie jest taki cwany, może nie jest jednak tym Wybrańcem? xD
3. Żal mi Luizy, możecie mnie tu zjechać ale mimo wszystko lubię ją i jasno komunikuje i próbuje się konfrontować z Bartkiem. No ale nie ma szans żeby wygrać z argumentem o drożdżach (ʘʘ)
4. Pytanie do Dominiki o Daniela - przegięcie. Zrobiło mi się strasznie przykro, a reszta w śmiech od razu poleciała, zero jakiejkolwiek refleksji, wyczucia, że to poszło za daleko. Założę się, że pytanie zadał MotoMoto, bo nadal ma ból dupy, że Dominika wymieniła go na Daniela, no jak mogła? (ʘʘ)
5. Akcja z głosowaniem na parę w tańcu - żałosna. Aga ewidentnie liczyła na kopertę, a tu taka tortura z tym Jędrkiem. Poza tym na pewno rodzina dumna z tańca i 1 wyproszonego miejsca.
  • 9
  • Odpowiedz
@Aida_Birchwood: pomimo tego, że Jessi ciągle kręci nosem i narzeka to nadal ją lubię, nie da sobie wejść na głowę i chociaż fakt faktem, brakuje jej trochę luzu, to najwidoczniej taką ma po prostu osobowość a poza tym da się lubić. Co do Luizy to nieważne czy się ją lubi czy nie, wystarczy trochę empatii żeby jej po prostu współczuć bo się wkopała w relację z najgorszą z możliwych opcji w
  • Odpowiedz
@vocazombie co więcej motomoto nawet po zakończeniu hotelu ma żal do Daniela i go krytykuje na story np wrzucając screeny z jego relacji z komentarzem po co mu 3 kije golfowe wskazując na jego chude ręce. To jest niby pewny siebie koleś co na każdym kroku podkreśla swoją dominację a tak nie może przeboleć odrzucenia że po zakończeniu gry nie pogodził się z porażka
  • Odpowiedz
@Aida_Birchwood: miałam pisać ale najpierw czytam komentarze i już nie muszę :) dokładnie dziś to samo pomyślałam o Jessie. Niezła śmieszka a on pajac wszystko łykał hehehe. Jakby fajnie było gdyby skumali się z Półbogiem i oboje razem trollowali!
  • Odpowiedz