Wpis z mikrobloga

Zrobić prawo jazdy, schudnąć, w międzyczasie pójść do pracy i zarobić na swój pierwszy samochód. To może wszystko zmienić, później poznać(jakimś cudem) szarą myszkę i znowu uciec do Niemczech, ale już nie samemu... Tylko z kimś, to mogłaby być fajniejsza przygoda niż jak ostatnio, ale przynajmniej dobrze wspominam chodzenie do roboty z buta 1.5h lasami w nocy. Ale co ja mówię, przecież to wszystko i tak się nie wydarzy, chyba że w mojej schorowanej psychice.
#przegryw
Smiecior - Zrobić prawo jazdy, schudnąć, w międzyczasie pójść do pracy i zarobić na s...

źródło: c4424152655b5d04e800e69947f01c95ac6d8b8a7252507a7f077c9867879b83

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@Lewacka_zydokomuna: Wyobraź sobie że dokładnie tak, w Niemczech odniosłem wrażenie że jest z tym gorzej niż w Polsce, a na dodatek musisz jeszcze bardziej zwizualizować sobie jedną sprawę: Czy w Polsce w każdej miejscowości są linie kolejowe i autobusy? Nie, i w de też nie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Lewacka_zydokomuna: A co mnie obchodzi czy wyjeżdżając do pracy będę mieszkał na zadupiu czy nie, będę chciał sobie pojechać do miasta to od tego właśnie mam ten samochód, czyli dużo większa szansa że w ogóle znajdę dobrą pracę tam, bo niestety ale polski robak bez doświadczenia w niczym raczej nie może sobie przebierać w ofertach i mieć wymagania co do miejscowości w której będzie mieszkał
  • Odpowiedz