Wpis z mikrobloga

@Rabusek: Dlatego uważam, że jeśli jesteśmy za niedzielami handlowymi, to każdy powinien pracować w systemie rotacyjnym. Mi totalnie nie przeszkadza, że sklepy są zamknięte w niedziele, ale chciałbym załatwić sprawy w urzędzie w sobotę w sumie w niedzielę też. Wolność dla pracodawców, masz po prostu przepracować 40h tygodniowo a w jakie dni to już Janusz wybierze.
no bo jesteś niekatolikiem w kraju katolików................


@WujaTHC: no nie bardzo, ostatnio jak sprawdzałem to w art. 25, pkt 2 Konstytucji polskiej, który brzmi "Władze publiczne w Rzeczypospolitej Polskiej zachowują bezstronność w sprawach przekonań religijnych, światopoglądowych i filozoficznych, zapewniając swobodę ich wyrażania w życiu publicznym" oraz w w ustawie z dnia 17 maja 1989 roku o gwarancjach wolności sumienia i wyznania. Art. 10, ust. 1 tej ustawy brzmi: „1. Rzeczpospolita Polska
  • 0
@Rabusek: Zdalnie, to i ja sobie pracowałem i to był najlepszy czas mojego życia, bo nigdzie nie ma większego komfortu pracy niż w domu i każdemu bym polecił, ale nie każdy ma możliwość. Będzie jeden plus otwartych niedziel handlowych i będzie to fakt, że w końcu padną zagraniczne gówno firmy w moim mieście ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡