Wpis z mikrobloga

@methhod W sensie za klucz gdzie tworca nie zarobi, ktory moglbyc potencjalnie kradziony, ba byli nawet tworcy gier ktorzy otwarcie mowili ze wola zeby ich gre spiracono niz kupowano w kluczykowniach.
No ale nie masz 15lat xD
  • 0
@Dajzel: nigdzie nie pisalem ze chce wspierac tworcow, druga sprawa jest taka ze place 30zl za szybki dostep do gierki w bibliotece steam. Nie musze tego szukac po jakichs krzywych stronkach tylko dwa klikniecia i mam pobrane.

Niesamowite ze w pytaniu gdzie kupie klucz do jakiejs gry ludzie sie potrafia zesrac o to co mam zamiar zrobic z wlasnymi pieniedzmi xD
@methhod Biorac pod uwage ze piszesz wprost, ze niezalezy ci na wspieraniu tworcy to kupowanie klucza jest jeszcze bardziej xD

Niesamowite, nie odpowiadalem strikte na twoje pytanie, a na komentarze i twoje podejscie do sprawy gdzie tworzysz problemy ktore nie istnieja xD
"Zaplace niespelna 30zl za klucz i mam problem z glowy"
Tego nie moge pojąć jaki problem xD

"Szybki dostep do gierki"
To z pirata jest wolny dostep? Biorac pod uwage
  • 0
@Dajzel: O czym ty mowisz? No nie zalezy mi na wspieraniu tworcow, zalezy mi na szybkim dostepie do gry w kazdej chwili, czego sasza nie podumal?
Krotki i prosty przekaz: nie mam dzis czasu ani checi zeby sie paletac po jakichs #!$%@? stronach i szukac takiej wersji pirata ktora nie ma wirusa i ktora mi odpali. Wole zaplacic 20 czy 30zl, wejsc na steama wpisac nazwe gry, wcisnac pobierz i grac.