Wpis z mikrobloga

Słyszę przez okno że matka na mnie sąsiadce nadaje że znowu na mszę z nią nie poszedłem xd

Mentalność wsi, że o wszystkim trzeba mówić co się w domu dzieje, pamiętam jak w wieku 16 lat miałem zaostrzenie się fobii społecznej i moczyłem się w nocy że muszę do szkoły chodzić to co zrobiła matka? Zaprosiła sąsiadkę, pokazała zasikaną kołdrę i skomentowała że "taki duży a sika w nocy"

#przegryw #stulejacontent
  • 41
  • Odpowiedz
@telemark: weź go na imprezę, ogarnij dwie najlepsze dupy w klubie (mogą być prostytutki specjalnie wynajęte do tego, ale opowi nie mów) i opowiedz im przy opie, że op w wieku 16 lat się moczył w łóżku i nawet jego matce było za niego wstyd. Terapia szokowa czy jakoś tak.
  • Odpowiedz
@skazanynaprzegryw03:
opie, następnym razem zrób tak:
- pójdź z matką na mszę
- wróć do domu w miłej atmosferze
- powiedz że nie wierzysz
- ale poszedłeś żeby jej nie było przykro
mózg rozjebion, a może i coś się tam przestawi
PS możesz jeszcze dodać że Pan Jezus też by tak zrobił dla swojej matki XD
  • Odpowiedz
@skazanynaprzegryw03 i taki slaby umrzesz. Nie mieszkalem pod mostem tylko po hostelach. Albo w samochodzie. Oczywiscie po paru miesiacach zarabialem juz w #!$%@? ale w zyciu bym sie nie znizyl jako dorosly chlop do siedzenia u mamusi i jeszcze narzekac na nia.
  • Odpowiedz
@skazanynaprzegryw03: To jest forma przemocy psychicznej, a dokładniej niszczenie reputacji. Możesz się zgłosić na policję jako znęcanie się. Matka zostanie wezwana do MOPSu, będzie miała rozmowę z psychologiem i policją. Zostanie założona niebieska karta co oznacza tylko tyle, że rodzina będzie pod opieką MOPS (taki monitoring sytuacji rodzinnej). Po jednej wizycie w MOPS zobaczysz, że jej mina zrzednie, powinna przestać stosować przemoc psychiczną, przmeyśli sobie wszystko a tobie się powinno poprawić.
  • Odpowiedz
@skazanynaprzegryw03 bylem 3 miesiace bezdomny nie majac ZADNYCH pieniedzy po swoim bankructwie i do rodzicow nie wrocilem przegrywie. Kwestia mentalu

@skazanynaprzegryw03 i taki slaby umrzesz. Nie mieszkalem pod mostem tylko po hostelach. Albo w samochodzie. Oczywiscie po paru miesiacach zarabialem juz w #!$%@? ale w zyciu bym sie nie znizyl jako dorosly chlop do siedzenia u mamusi i jeszcze narzekac na nia.


@Buzdygan666: po hostelach siedziałeś za darmo, byłeś bezdomny, nie
  • Odpowiedz
Zaprosiła sąsiadkę, pokazała zasikaną kołdrę i skomentowała że "taki duży a sika w nocy"


@skazanynaprzegryw03: jeszcze parę lat i też będziesz mógł zapraszać kolegów i pokazywać prześcieradło matki.
  • Odpowiedz
@skazanynaprzegryw03 spalem w samochodzie czyims bo sie zatrudnilem na uberze. Hostele mialem na ostatnia chwile liczac ze klient zrobi gotowkowy przejazd a nie karte, zaczynajac dzien nie wiedzialem czy pod wieczor bede mial te gotowke na hostel. Pozniej pol roku pracowalem w hotelu a nastepnie zmienilem i zarzadzam 200 apartamentow na airbnb, oczywiscie nie swoimi ale pega jest dobra. Zapraszam na kawe, moze Cie odleszczy rozmowa z typem ktory byl na dnie
  • Odpowiedz
@Buzdygan666: dopisz jeszcze że nie kupowałeś drożdżówek w szkole i tak zostałeś milionerem xd

chętnie posłucham twojego pomysłu na wyrwanie się ze wsi bez prawa jazdy, mając trochę ponad 100zł oszczędności, dojadę do wojewódzkiego i to zużyje połowę moich oszczędności, doba w hostelu i jestem pusty
  • Odpowiedz
Przykro mi. Współczuję ()

PS. Dodawaj na czarną śmieci, które Ci robią syf w komentarzach (@JustTheDude @sylben) Ja sam to zrobię profilaktycznie.
  • Odpowiedz
@skazanynaprzegryw03 skoro zyjesz na garnuszku u starej to idz na minimalna, za miesiac masz 3000zl. Easy. Tylko sie tym #!$%@? zajmij zamiast marnowac czas na udowadnianie mi czegos bo widze ze dopoki nie scisniesz posladow to nie jestes dla partnerem do rozmowy tylko fleja usprawiedliwiajaca wlasne gowno czynnikami zewnetrznymi. Typie rok temu mnie z samoboja ratowali a teraz nie wiem ktora praca i ktorymi cyckami sie zajmowac bo mi doby brakuje. Przemysl
  • Odpowiedz