Wpis z mikrobloga

@sberatel wczoraj kurier dostal ją o 9 rano do doręczenia. Nie dojechała do paczkomatu, nie wiem dlaczego. Dalej ten status wisi i napisałem tylko, jeśli mają jakiś błąd i paczka wróci do nadawcy to będę zawiedziony
@Tylko_Seweryn: dwa tygodnie temu inpost ogłosił że będą doręczać listy do paczkomatu i pod adres. Być może padli ofiarą własnego sukcesu i już nie wyrabiają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem jaki tam maja procedury, ale może zwyczajnie sobie leży w samochodzie i czeka na poniedziałek.
@Tylko_Seweryn
Jak to Paczkomaty Inpost to mają deklarowane 2 dni robocze na doręczenie do Paczkomatu. Termin gwarantowany to 5 dni roboczych. Weekendy się nie liczą.
Jak to Allegro Inpost Paczkomat, to tu termin deklarowany to 1 dzień roboczy. Nie ma terminu gwarantowanego.
Obowiązuje też godzina graniczna nadania.
@pcela a paczka w weekend coś tam gwarantuję? Bo miałem ciekawy przypadek takiej paczki co jej nie włożyli w sobotę, tylko w poniedziałek wieczorem i byla naklejona jakaś naklejka inpostu i nabazgrany długopisem nieczytelny powód opóźnienia???? Do tej pory nie wiem co tam pisało ( ͡º ͜ʖ͡º)