Wpis z mikrobloga

#polishsource #polishtracker #torrent #torrenty
kupię zaproszenie na prywatny tracker, byłem uzytkownikiem PS, ale nie wiadomo czy i kiedy wstanie, upload miałem po ok dwóch latach na PS na 1.62Tb, ratio nie pamiętam, ale z rzadka cos sciagam dla siebie, przez 2 lata tylko 1 H'n'R (w luty '24, ale na pozycji ktora utknela na 99,9%) , a tak to sciagalem zeby utrzymac aktywnosc wymaganą regulaminem i lezalo na dysku. Casual user, klient torrenta na malince z podpietym dyskiem zew, lacze 100/100. info prosze w komentrze lub pw, dziekuje :-)
  • 18
@Kj5s6f2dk7s54o: Sam sprzedałem 3 konta do jednego prywatnego trakera po symbolicznej cenie 20zł pieniądze poszły na vipa tego trakera. Opłacam też dwa vod-y netflix i skyshowtime ale nie mają tego co chciałbym obejrzeć np brakuje sezonów. Kasę się bierze od osób którzy koniecznie potrzebują tam konto będą o nie dbać dożywotnio jednorazowo. A zwykła pijawa pobierze i nic w zamian.

Jeżeli Cię uraziłem to przepraszam ale tak to wygląda pzdr.
@Nexiu Hej a masz coś z avona? dej screeny publiczne i prywatnie powiedz jaka masz sieć, czy możesz jeden otworzyć port i nawet jeśli nie to i tak się da, ale #!$%@?, muszę cię poznać, na tym polega zamknięty tracker