Wpis z mikrobloga

Rzadko używam apek do monitorowania jazdy #snowboard #narty , ale tutaj wynik z wczoraj ze „Slopes”: 83,5 km dystansu po stokach i freeridzie, dzień wcześniej na innej apce 97 km. Oba te dni z rzadkimi przerwami na jedzenie itp.

Te apki dają dość realne pomiary? W sumie najdłuższa trasa (8 km), pokrywa się się z faktycznią długością stoku.

#ios #aplikacje #zima #gory ##!$%@? #gps
Draay - Rzadko używam apek do monitorowania jazdy #snowboard #narty , ale  tutaj wyni...

źródło: IMG_0005

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Draay: 25 tras i 13.000m w pionie to może być spokojnie te 80km dystansu, więc jest szansa ze się zgadza. Solidne dni ;-)
  • Odpowiedz
@Draay: sprawdź wartość tuż przed zakończeniem pomiaru danego dnia. zauważyłem że niektóre apki pokazują wtedy poprawne wartości, a po zamknięciu i podsumowaniu sumują zjazdy i wjazdy xD dlatego mi parę razy wychodziły jakieś szalone wartości powyżej 100km w 5h, co raczej nierealne było
  • Odpowiedz
  • 0
@KKKas: @advert: a prędkości jak Wam pokazuje? W miarę realne? U mnie max było coś kolo 110 km/h, ale wydaje mi się to jakieś 10-20 km/h podciągnięte
  • Odpowiedz
@Draay: nie weryfikowałem nigdy z oficjalnymi pomiarami. maxy mam tak do 80 zwykle i to w sumie ma sens, bo na krótkich slalomkach jeżdżę raczej z rozsądną prędkością.
  • Odpowiedz
  • 0
@2-aminopirydyna: O jednej Juleczce słyszałem jakieś pocieszne legendy, że jeździ na snowshowy czy inne taksidi i bije rekordy hah. Ale ja jeszcze przez ćwierćwiecze nie spotkałem na żywo laski, która umie osiągnąć na desce kontrolowane 80% prędkości ogarniających facetów ;)
  • Odpowiedz