Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dzisiejsze kobiety w ogóle nie myślą o sobie w kategoriach łatwa czy puszczalska, bo dziś - mniej więcej od dekady - panuje zasada "u go girl" i przyzwolenie na przygodny seks kobiet . Te Julki nie myślą, że mogą w oczach innych, głównie starszych osób, robić coś złego, dla nich to norma. Prostytucja też się normalizuje. Jeszcze 15 lat temu piętnowano galerianki i zjawisko sponsoringu, dziś dominuje inna tendencja. OF tylko wzmógł tę tendencję. #divyzwykopem #prostytucja #onlyfans #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 21
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: skoro mężczyźni nie są stygmatyzowani za swobodę seksualną to dlaczego kobiety miałyby być?

Długo żyje na tym świecie i jeszcze nie zauważyłem zależności między moralnością a ilością partnerów.
Zauważyłem za to taki związek u tych którzy zaglądają innym pod kołdrę - to gówniani ludzie.
  • Odpowiedz
@thorgoth: nie stygmatyzuje się z prostego powodu.
Facet aby móc ruchac co tydzień nowe panny musi być top 10% lub mniej.
Z kolei byle laska wystarczy że nie jest spasiona jak swinia i może zmieniać wielokrotnie partnerów przy mniejszym zaangażowaniu.

Zatem to co jest na wyciągnięcie ręki u kobiet wymaga o wiele większego wysiłku od mężczyzn.

Dlatego jest to stygmatyzowane.
  • Odpowiedz
@AlekGames: nie zgadzasz się? Czy zostałeś uświadomiony?:)

@thorgoth a nie mam racji? Możemy zrobić eksperyment z dowolnym portalem randkowym

@choochoomotherfucker mamy inne podejście do seksu. Dlatego kobiety są strażniczkami seksu. Więc odpowiedzialność za to czy jest spolkowanie czy nie oraz i konsekwencje są na kobietach
  • Odpowiedz
a nie mam racji?

@Rudz1elec: nie masz. Przedstawiasz narracje jakoby męska płeć ruchała co się rusza jak troglodyci-jaskiniowcy, więc musiała zarazem stygmatyzować drugą płeć za brak kontroli nad tym zjawiskiem.
Pod wpływem takiego "myślenia" arabowie dochodzą do wniosku że trzeba rozwalić córce głowe kamieniem bo wyszła na dwór bez nikabu.

Jako mężczyzne mnie ten sposób myślenia obraża. Nie jestem troglodytą.
  • Odpowiedz
@thorgoth: Jesli dziecko cos #!$%@?, to stygmatyzujesz rodzicow, bo to oni sa odpowiedizalni za zachowanie dziecka.
Tak samo jest w dostepie do seksu. Odpowiedzialnosc za to, jest zepchnieta na kobiety.
  • Odpowiedz
@thorgoth: a jednak to faceci funduja kobietom emerytury, to faceci sa ciagnieci do wojska w razie wojny itd itd.
Milo sie gada o tym, ze kazdy powinien byc odpowiedizalny tylko za siebie, ale jak sie mowi o odpowiedzielnosci kobiet, to huru duru.
Tak czy siak swoje poglady wymienilismy, milo poznac inne zdanie a Tobie zycze milego weekendu!
  • Odpowiedz
a jednak to faceci funduja kobietom emerytury, to faceci sa ciagnieci do wojska w razie wojny itd itd.

@Rudz1elec: to trzeba naprawić a nie balansować jedną patologie przez kolejną.
Wzajemnie, miłego.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: akurat im więcej diw tym lepiej, niestety wcale nie jest tak jak piszesz, bo np. na warszawskim rynku posucha. Wciąż te "puszczalskie" to w większości nie puszczają się za pieniądze tylko latają po czadach za darmo.
  • Odpowiedz
skoro mężczyźni nie są stygmatyzowani za swobodę seksualną to dlaczego kobiety miałyby być?


@thorgoth: Obie sytuacje powinny być szkalowane. Tylko że ten przypadek aktualnie nie jest równy - bo kobiety kiedy chcą seksu to wystarczy że zagadają randomowego faceta na dzielni - zawsze sobie kogoś znajdą. Facet jeżeli chce zaruchać i nie jest bogaty (divy, cicho) lub nie jest chadem - to ma nikłe szanse a na pewno nie 'od razu'.
  • Odpowiedz
Obie sytuacje powinny być szkalowane.

@kaminarii: a ja uważam że żadna.
Uj cie obchodzi co bliźni jedzą na śniadanie i analogicznie uj cie powinno obchodzić z kim i jak często się ruchają.

Moja wolność to nie jest twój ból.
  • Odpowiedz
@thorgoth: A czy ja im coś bronię? Niech se będą łatwi, ich życie. Ale nie będziesz na nowo układał wszechświata i tego że są po prostu 'łatwymi' ludźmi, często niegodnymi zaufania.

To tak samo jak ja nie bronię komuś ćpać, jak się zaćpa na śmierć to jego wybór.
  • Odpowiedz