Wpis z mikrobloga

  • 0
@T1oo krypto rynek nie raz widziało takie wzrosty. Rok temu gdzie Bitcoin kręcił się w okolicach 20-30k $ nikt nie spodziewał się że zrobi 100% do teraz. A to początek.
  • Odpowiedz
@aversxx: market cap panie kolego, możesz zrobić sobie dzisiaj coina, wsadzić 2 złote do LP i zrobić na nim x1000 w 15 minut, ale bądzmy poważni, cardano to topowa kryptowaluta, x20 przebiłoby market cap ethereum, a cardano nie dostarcza nic oprócz nudnych livestreamów
  • Odpowiedz
@T1oo @innv @aversxx @Hokeyz

Jak widac OP nie wierzy w taka predykcje, akumulowałem ade przez ponad 3 lata, na samym defi zrobilem 50k ada, reszta dokupiona, srednia cena zakupu w okolicach 0.25-0.33

Obecnie siedze na okolo 100k usd profitu

Moj target to 5-7$ mozliwe ze bede czescia wychodzil wczesniej, co daje mi okolo 700k-1.2m usd czystego zysku, to jest zagranie mojego zycia, jak sie nie uda 3 lata oszczednosci pojdzie sie #!$%@?,
  • Odpowiedz
@elementarz1: ale ja mówie o coinach notowanych na binance, bybit itd. Tam zrobiły taki wzrost, to nie były coiny bez capu. Nie patrzylem na tą krypto, jeśli przebiłoby eth to malo realistyczne, ale mówie ze istnieja coiny z takimi wzrostami
  • Odpowiedz
@elementarz1 sprawdz sobie top peak w poprzedniej hossie, mcap jest zblizony do obecnego na eth, ale jest to porownanie bez sensu, bo chcesz porownac mcapy w calkowicie innych odstepach czasowych i sytuacji na rynku.
Kiedy ada mialaby zrobic 10x od teraz, eth bedzie mialo również nie porównywalnie wyzszy mcap niz obecnie, wiec twoje zalozenia sa kompletnie bez sensu.
  • Odpowiedz
ale ja mówie o coinach notowanych na binance, bybit itd. Tam zrobiły taki wzrost, to nie były coiny bez capu. Nie patrzylem na tą krypto, jeśli przebiłoby eth to malo realistyczne, ale mówie ze istnieja coiny z takimi wzrostami


@aversxx: mover którego podałeś po tych wzrostach ma market cap 200 milionów, czyli jakies 5 razy mniej niż jakiś smieszny BOMO i 10 razy mniej niż smieszny DOGWIFHAT, tam wystarczy procent obrotu
  • Odpowiedz
@elementarz1: No ta, ale ja nie sprawdzałem tego coina, nie interesuje mnie wiec nie patrzylem nawet jaki ma cap. Jeśli faktycznie ma już spory no to odpowiedź jest jasna, musieliby chyba zacząc miliardy dziennie drukować xd
  • Odpowiedz