Wpis z mikrobloga

@ruda_stuleja: nick adekwatny do wpisu. Czyli cię mogą ruchać ile się da, ale przynajmniej kaczora odsunęli od władzy ? Tylko niewolnik może tak myśleć, i uciekać od jednego pana do drugiego, bo tamten może będzie mniej bił.
  • Odpowiedz
  • 426
@GULO666: Boli przegrana oj boli co?
Na razie to ja jako pracownik powiązany z budżetówką to jeszcze podwyżkę dostałem ( ͡° ͜ʖ ͡°). A sytuacja w mojej branży zaczyna zapowiadać się w końcu normalnie, bo zaczynają zatrudniać ekspertów a nie partyjne pachołki.

Wracaj na główną robaczku.
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja: nie znam nikogo, kto by głosował na PO kierując się hasełkiem 100 obietnic. Tym bardziej nie znam nikogo, kto by teraz czuł się oszukany ich niespełnieniem jako wyborca.

Nie twierdzę, że takich osób nie ma, ale to muszą być po prostu ludzie z niższej półki społecznej, na które te obietnice miały zadziałać i serio wierzyli że wszystko będzie spełnione.
  • Odpowiedz
Tylko niewolnik może tak myśleć, i uciekać od jednego pana do drugiego, bo tamten może będzie mniej bił.


@GULO666: jak się ma więcej niż 15 lat, to się zauważa że w życiu nie ma idealnych wyborów. Każdy normalny wybierze bycie bitym mniej niż bardziej.

No i jesteś Ty, który wolałby nie podejmować żadnej decyzji i być nadal bitym bardziej w imię ideału. xD
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja: chciałbym widzieć mordy kucy jakby to Konfa miała władzę i #!$%@? by zrealizowali z tego swojego obiecywania - już nie raz pokazali jak "wywracają stolik" i tyle samo są warte ich obietnice ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@zapomnialemhaslo: Następny opętaniec XD. Chciałbym tylko, aby każdy patrzył władzy ( obojętnie jaka ona jest ) na ręce, ale to za dużo jak widać, dla botów PISowskich albo POwskich, Zawsze mnie śmieszy ton debili, którzy wyśmiewają konfiarzy, że niby głosują na nich, by lewaków dupa bolała, ci sami debile głosują na PO by pisowców dupa bolała, gdzie tu logika ? Za kilka lat się okaże że PO jest gorsze, to pójdziesz
  • Odpowiedz
nick adekwatny do wpisu. Czyli cię mogą ruchać ile się da, ale przynajmniej kaczora odsunęli od władzy ? Tylko niewolnik może tak myśleć, i uciekać od jednego pana do drugiego, bo tamten może będzie mniej bił.


@GULO666: Nie chce 100 realizacji konkretów bo to w większości gówniane postulaty. Nie podoba mi się w którą stronę idzie obecny rząd. Wciąż nie żałuje głosu na TD z prostego powodu, że PiS szedł w
  • Odpowiedz
  • 8
@Bover: Prawda? To właśnie pokazuje dlaczego PiS te 8 lat między innymi rządził wbrew argumentom pisowców że oni się nie dają przekupić. Mam wrażenie, że oni by zagłosowali za partią, która im powie że każdy obywatel dostanie mercedesa, a potem i tak będą zdziwieni, że co to jak to? Miało być!

100 konkretów od początku widziałem jako program, czyli nie obietnice, a cele i kierunek w jakim chce iść partia (a
  • Odpowiedz
Następny opętaniec


@GULO666: na razie opętany tutaj jesteś ty, opętany bólem dupy którzy przeszkadza ci w prowadzeniu normalnej rozmowy xD

ja się po prostu pytam co według ciebie powinien zrobić skoro wyzywasz go od niewolników bo nie obchodzą go 100 obietnice
  • Odpowiedz
@zapomnialemhaslo: to ty wyleciałeś z konfunią i prześmiewczym tonem, więc jak cie miałem potraktować, jako normalnego wykopka do dyskusji ? Skoro go nie obchodzi nic tylko zmiana pana, zamiast patrzenia choć trochę na przód, to jest niewolnikiem, reszte napisałem wyżej.
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja: a dla mnie ważne są te konkrety ponieważ większość dotyczy rozliczenia poprzedników i odwrócenia ich polityki. Szkoda tylko że Lewica blokuje większość pomysłów jak przywrócenie handlu w niedzielę, podwyżki i jakieś młodzieżowe postulaty.
Większość zna program i oczekuje na rozwiązania a jakieś kredyty 0% albo nie chce albo traktuje jako dodatek może za rok może za cztery albo do kosza xD
  • Odpowiedz
to ty wyleciałeś z konfunią


@GULO666: no bo co poza konfunią pozostaje według ciebie? pis który nie dotrzymywał obietnic czy 3D i Lewica które są w tym samym rządzie? a może chcesz żeby przestał głosować?

nadal nie odpowiedziałeś na pytanie co ma według ciebie zrobić żeby nie być niewolnikiem w twoich oczach
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja

@GULO666: Boli przegrana oj boli co?

Na razie to ja jako pracownik powiązany z >budżetówką to jeszcze podwyżkę dostałem ( ͡° ͜ʖ ͡°). >A sytuacja w mojej branży zaczyna zapowiadać się >w końcu normalnie, bo zaczynają zatrudniać >ekspertów a nie partyjne pachołki.


Czyli kim ty jesteś skoro nie expertem ani nie partyjnym pachołkiem skoro pracowałeś już za rządów pisu?
  • Odpowiedz
@zapomnialemhaslo: Nie pisać bredni, że jemu wystarczy tylko odsunięcie od władzy pisiorów, a reszta go nie obchodzi bo się będzie martwił potem, to już wystarczy żeby nie być niewolnikiem, chodzi mi tylko o takie podejście, dokładnie takie samo jakie mają starzy ludzie, dwa obozy, które realizują tą samą politykę.
A co do wyborów, to kim ja jestem żeby komuś mówić na kogo ma głosować, skoro każda partia ma swój odchył.
  • Odpowiedz