Wpis z mikrobloga

Ale zawsze wchodzą dwie baby i to baba po babie, to przegięcie. Chociaż w zeszłym sezonie nie przypominam sobie żeby była taka sytuacja że dwie naraz, kiedyś wcześniej weszły dwie dziunie ale szybko chyba wylecialy
@Georegik już nie raz były sytuacje że wchodziło po 2 osoby z tej samej płci. W tym sezonie jest to bardziej odczuwalne bo nie ma powrotów a w poprzednich sezonach nawet jak odpadło dwie osoby to zwykle któras wrocila
@mario84pl a co za różnica czy faceci czy kobiety? Nie wiem czy tak było w HP7 ale w poprzednich edycjach na pewno były takie sytuacje że wchodziły 2 osoby na raz. Np w hp6 dwie blondyny których imion nawet nie pamiętam 😅
@iloneczka_195 tak wiem że tak było. Chodziło mi o to, że czytając Twój wpis miałem taki flashback niesprawiedliwości w którymś HP że kobiety miały kilka RR z rzędu bezpieczny tydzień. Co do wejścia dwóch osób jednocześnie to jeszcze rozumiem, nawet dzień po dniu, ale nie tak że druga osoba wchodzi dzień przed RR
@iloneczka_195 a może to faceci byli bezpieczni a liczyłem na zagrożenie Stocha hmmm no w każdym razie były takie sytuacje tak samo jak wejście dzień przed RR. Ale przy dwóch wejściach osobnych to chyba nie