Wpis z mikrobloga

20m od okien mojego bloku ha tfu deweloper stawia baraki budowlane.
Zajebiście, idzie wiosna i lato i nawet okna się nie będzie dało otworzyć ani wyjść na balkon bez spotkania z uroczymi panami budowlańcami.

Dziś mam spotkanie z administratorem ze wspólnoty i napiszę maila do PINB z prośbą o kontrolę czy mają na to wszystko papiery i czy wszystko jest zgodnie z przepisami. No w głowie mi się nie mieści, że można coś takiego odwalić. Co się człowiek nawkurza z rana to jego.
Macie jakiś pomysł co można z tym zrobić?

#patodeweloperka #budownictwo #pomocy #budowa #budowlanka
  • 8
No w głowie mi się nie mieści, że można coś takiego odwalić. Co się człowiek nawkurza z rana to jego


@MichaelAngeloo Masz na myśli kupno mieszkania w bloku bez sprawdzenia planów zagospodarowania dla sąsiadującej działki?
@Zabi96: Plany zagospodarowania? Typie, jak to są tymczasowe baraki na czas budowy kolejnego bloku umieszczone na działce o szerokości może z 15m max. Nie kupiłem tego mieszkania, ja je tylko wynajmuję, jak na wawe nie da się znaleźć w tym momencie tak dobrego mieszkania bez dopłacenia jakichś 30%. Nie zmienia to faktu, że nie wierzę, że jestem jedynym mieszkańcem tego bloku, któremu przeszkadza wstawienie w takiej odległości baraków dla budowlańców
@MichaelAngeloo: bądź człowiekiem, chłopy se pójdą na przerwę, śniadanie zjedzą kawę wypiją a większość czasu i tak na budowie bedą siedzieć i tyle ci będzie ten barak przeszkadzał