Wpis z mikrobloga

Uwagi mile widziane!( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ja_tutaJ: nie drukuj w powietrzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem jak wyglada caly model ale ja bym go drukowal ta sciana z otworem do dolu, tam jest najmniej materialu - jak drukujesz pionowo to latwo bedzie zlamac, polaczenia miedzy warstwami sa najslabsze
  • 1
O podporach kolega slyszal?


@JestemKaspi: Tak, na razie generuję te automatyczne, e/w z drobnymi zmianami, żeby zobaczyć co i jak. Z tym drukowaniem w powietrzu to byłem ciekaw co creality print zrobi. No i zrobił co zrobił (chyba, że przy innych ustawieniach dla tego filamentu by poszło), nie protestował, tylko pociął i poszłoooo!;) W przypadku innego projektu (dwuczęściowa doniczka) sam zasugerował dodanie podpór i tylko je bardziej zagęściłem, bo powiększyłem ją
byłem ciekaw co creality print zrobi


@Ja_tutaJ: w wiekszosci slicerow mozesz zobaczyc podglad tego co dokladnie drukarka bedzie robic warstwa po warstwie, bardzo sie przydaje jak masz jakies nietypowe ksztalty albo ustawienia, mozna wylapac bledy zanim zmarnujesz 10h i pol kilo plastiku
  • 0
@matiJ: hmm, całkiem, całkiem( ͡° ͜ʖ ͡°) ale google do którego mnie odsyłasz, to siedlisko reklam, jak nie wiesz o co zapytać to zaproponuje buty, albo pastę do doopy( ͡ ͜ʖ ͡)
To co widzisz, sam sobie zaprojektowałem używając 2 slicerów i prostych kształtów - nie znam obsługi żadnego prog. do 3D, więc zrobiłem metodą prób i błędów (googiel nie pomógł -
Ja_tutaJ - @matiJ: hmm, całkiem, całkiem( ͡° ͜ʖ ͡°) ale google do którego mnie odsyła...

źródło: IMG_20240325_010555

Pobierz