Wpis z mikrobloga

Pierwsi już zaczynają sypać!. Przypominam że oskarżeni to:
- Szef i mózg gangu pseudonim ''Talar'' zamieszany też w zniszczenie dobrego imienia obywateli.
- @christian-huygens pseudonim ''Pryszczak''
- @ArturBinkowski pseudonim ''Biniu''
- @emafjezrdna pseudonim ''AndrzejFame od tyłu''
- @Nicolaus_Steno1 pseudonim ''Laluś''
- @marek-jowko pseudonim ''Sigma''
- @PomidorXD pseudonim ''Pomidor''
- @sawardega pseudonim ''Zwyrol''
- @Mirekkkk2626 pseudonim ''Adrian Polak''
- @marek-hoffmann pseudonim ''AdBuster''

#primemma #famemma
LogicznaKalkulacjja - Pierwsi już zaczynają sypać!. Przypominam że oskarżeni to:
- Sz...

źródło: Steno

Pobierz
  • 13
@LogicznaKalkulacjja: Ciekawe, bo to niby ja miałem być czyimś pracownikiem, a tu się okazuje za słowami @GoodGuyChucky93 że pewna ekipa miała swojego disco, i tam wszystko koordynowali xD Ja z tej listy rozpoznaje jednego, który przyznał się publicznie że raportował moje posty, i które niby nie spadały. Ciekawe, bo dostałem 2 tygodnie bana, sporo ostrzeżeń i wiele postów moderacja mi kasowała. Ja w tym czasie prowadziłem "sparingi" między innymi z @
Ciekawe, bo to niby ja miałem być czyimś pracownikiem, a tu się okazuje za słowami @GoodGuyChucky93 że pewna ekipa miała swojego disco, i tam wszystko koordynowali xD


@RafDan: pomyśleć, że człowiek sobie tu wchodzi poczytać co tam się w cyrku dzieje, czasem coś napisze i też byłem oskarżony o bycie opłacanym przez baxtona a tu ludzie discordy zakładają, jakieś plany knują, multikonta. To jest jakaś abstrakcja xd
WhiskeyIHaze - >Ciekawe, bo to niby ja miałem być czyimś pracownikiem, a tu się okazu...

źródło: FVOzMphWQAEvn1T

Pobierz