Wpis z mikrobloga

Mam do zabudowy wnękę w przedpokoju. Wymiary około 213cmx245cmx50cm. Szukam jakichś systemów przesuwnych. Ciężko znaleźć dokładne opinie o konkretnych. Macie może coś poleconego?

U Mario Budowlańca kiedyś był filmik jak wykorzystuje system firmy slid’up, ale widzę że strona spadła z rowerka.

#majsterkowanie #mariobudowlaniec
  • 5
  • Odpowiedz
@Fruttti: Amelinium to amelinium i tu nie ma znaczenia jaka firma w sensie jakości. Całe profile to robota odlewni u których zamawiają to producenci. System drzwi przesuwnych to de facto wózki dolne i górne, ale tu też cudów nie ma. Dolne są zawsze łożyskowane, górne i takie i takie.

Krótko mówiąc różnice jakościowe między Sevrollem, Laguną, GTVem, Senatorem, Komandorem itd itd, są relatywnie niewielkie. Różnią się ceną, dodatkami, sposobem montażu. Komandor
  • Odpowiedz
@Fruttti: Ja tylko dodam że system przesuwny zabiera ci 10cm z głębokości, zostanie ci 40cm, do własnej oceny czy ci to pasuje. Ja bym rozważył zwykłe drzwiczki - wtedy masz 48,4cm głębokości na półki czy co tam :).
  • Odpowiedz
@Wychwalany: trudne pytanie ;-) Moim zdaniem wszystkie jak są nowe. Dźwięk toczonego plastiku po torze z aluminium jest raczej podobny wszędzie, a łożyska na dole jak pisałem każdy ma, natomiast nie stałem nigdy z sonometrem.
W każdym natomiast systemie jak wpada piasek z butów to po jakimś czasie trzeszczy, dlatego warto dbać o czystość torów i czy się do kółka coś nie przykleiło. Na pocieszenie nawet gdyby coś się uszkodziło koszt
  • Odpowiedz