Wpis z mikrobloga

@smialson spokojnie wyrobi się :D na kanale sportowym była dość ciekawa dyskusja na ten temat między kowalem i jakimś gościem po meczu z Mołdawia o ile mnie pamięć nie myli.
  • Odpowiedz
@smialson: To jest podobny case co Zieliński, na początku błędy bo wiadomo stres i wprowadzanie do drużyny, potem już jakoś tak zostało i ma status młodego perspektywicznego zawodnika grającego w mocnej lidze. A że Southampton gra w Championship to tam #!$%@?, przecież kto zwraca uwagę na dolną połowę tabeli Premier League, ważne że są kojarzeni z tą ligą.
  • Odpowiedz
@smialson: Zieliński to bardziej miewał udane zagrania niż mecze, ale już nie ważne. Nie chodzi mi o to że Southampton i Napoli to jedna półka, bardziej o to że obu się traktuje jako młodych perspektywicznych zawodników grających w silnym klubie i obu zawsze się wymienia w gronie piłkarzy do gry bo potężna Premier Lig i Serie A, a nie dlatego że coś dają na boisku.
  • Odpowiedz
@FerdekM Zieliński jest najlepszym piłkarzem w kadrze od kilku lat i gra bez niego nie istnieje, na zmianę z Lewym są na topie, jeżeli chodzi o wpływ na grę i nie, nie ma porównania, bo nikt nawet nie jest blisko tych dwóch

Niestety Zieliński ma łatkę bezproduktywnego, bo nie strzela goli, a że 80% kariery soędza między swoimi obrońcami, bo wyprowadzenie piłki nie istnieje, no to trudno

Zieliński pełni rolę Kroosa, a
  • Odpowiedz
  • 6
@smialson ksywka betoniarek nie wzięła się znikąd. Mam kilku takich piłkarzy, na których patrzę i mnie coś skręca (nie umiem tego opisać). U betoniarka to chyba ta wiecznie otwarta buzia, u jędzy spojrzenie/kolor oczu, itp
  • Odpowiedz
To jest podobny case co Zieliński, na początku błędy bo wiadomo stres i wprowadzanie do drużyny, potem już jakoś tak zostało i ma status młodego perspektywicznego zawodnika grającego w mocnej lidze. A że Southampton gra w Championship to tam #!$%@?, przecież kto zwraca uwagę na dolną połowę tabeli Premier League, ważne że są kojarzeni z tą ligą.


@FerdekM: akurat Zielu miał kilka dobrych meczów w kadrze
  • Odpowiedz
@FerdekM: nie no, porównywanie Zielinskiego, który jedyny w naszej pomocy coś gra i potrafi + był za Kvarą i Osimhenem najważniejszym piłkarzem Napoli w mistrzowskim sezonie, do średniaka z pierwszoligowego klubu stawia Cie na pozycji wujka Staszka.
  • Odpowiedz