Wpis z mikrobloga

Ta z kwadratową twarzą to albo ma jakiś syndrom sztokholmski, albo da się #!$%@?ąć z karata, żeby tylko wygrać.
Każda normalna laska jakby usłyszała teksty z rana typu "o #!$%@? ci chodzi" to by takiemu typowi albo #!$%@?ła strzała albo kazała #!$%@?ć. A ona po wszystkim jeszcze do niego lata.
Niewyobrażalny cham ten koles. Chyba przeszedł szybki kurs pewności siebie online, bo takie teksciory wali, że oj oj.
Ta parka to totalnie chore łby, ale ona jest tam dla zabawy, a ten debil każdą sytuację przeinacza w jakieś toksyczne rywalizację.
Do Choroszczy, na badania.

Bożena Dykiel z tym wujkiem to brakuje jeszcze, żeby patio na wspólnej sprzątali. Stypa i wyjazd dwulicowe pipy.

I moja ulubiona...
ahhhh...
NATALKA oujeaaaa
#!$%@? MI ZYCIE TANCERKO

Jej się przyśniło, że ktoś wchodzi i jej odbiera chłopa.
Ona wiedziała, że przyjdzie nowa i będzie chciała jej gościa.
A on oczywiście gada z tamtą, zamiast wokół Natalci skakać.
A ty chudy, to nie szanuj decyzji tylko też lataj wokół swojej cizi.

Ale przynajmniej się szanuje, bo sobie nie dała jeździć dziadkowi Antkowi. Prawie od razu miała z nim kosę.
Dla porównania to kwadratowy łeb to pewnie jeszcze za tym chamem 10x stanie, zanim nie będzie konkurencji "wyjeb gonga swojej partnerce" i oczywiście wygra ją zakompleksiony ogr.

Śmieszna edycja. Niektóre oglądałem z przymrużeniem oka jak kobieta oglądala, a w tą się nawet wkręciłem.

#hotelparadise
  • 1
  • Odpowiedz