Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@10kobla: dokładnie tak, hermetyczna grupa i informacje również zostają tam ale wiadomo, że są leaki jednak spóźnione bo info o wywiadzie buddy wrzucone 2h temu a już 160komentarzy i rośnie w dodatku prawie wszystkie pozytywne czyli Budda niewinny i bóg. To już samo mowi za siebie. Ja podobnie do ciebie bo czytałem twoje posty nie mam zamiaru pogrążać czy hejtowac Buddę (ten drugi to zwykły krętacz i oszust) ale robi się
@10kobla: Budda krakus to w Krakowie na pewno znany najbardziej, RMF też jest krakowskie w sensie siedziba to pewnie też się znają no i jako ziomkowie kopać pod siebie dołów raczej nie będą tym bardziej, że budda ostatnimi czasy uchodził za boga, a radio woli raczej zkosic hajs za wyświetlenia i klikanie niż brac sie za śledztwo i rozgrzebywanie sprawy narażając się na hejt 13letnich marcinow, 18 letnich Maćków po technikum
@podomka: nie chce brzmieć jakbym go wybielał, ale puki nie okaże się że rzeczywiście robi jakiś lewy interes to zwyczajnie nie zakładam za dużo. nie widziałem jeszcze tego wywiadu, ale wcześniej opowiadał co tam robił w życiu i ma łeb do interesów. ten Jose od GFS to wygladał na niezłego krętacza, ale Budda się od niego odciął.
ja go traktuje jako dostawca rozrywki. interesuje się motoryzacją, nie robi jakichś durnych czlendży