Wpis z mikrobloga

dzisiejszy dzien oceniam na 2/10 czyli Przeklęty - Jakby wiatr z wywrotka ciepłych uczuć.
napisalem maila do managera z odpowiedzia jak poprawic zaangazowanie w firmie, ze manadzerowie powinni przestrzegac podstawowych zasad, i zostalem poproszony zeby zaraportowac jakie to przypadki byly, bo to jest bardzo powazne oskarzenie :D nie mam juz sily w tym januszeksie. Siedze teraz smutny przy laptopie czekajac na jutro, gdzie kolejne meczenie chlopa bedzie sie odbywac. zas zjadlem czipsiki i fasolki zeby poprawic sobie nastroj. ehh it's over dla chlopa ()
#pamietnikchlopa
ChlopoRobotnik2137 - dzisiejszy dzien oceniam na 2/10 czyli Przeklęty - Jakby wiatr z...

źródło: OIP

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: kilka, np proba sciagniecia mnie do roboty z chorobowego, laska zapraszala innego typa na karaoke z ludzmi z roboty przy mnie w windzie ( ja nie bylem zaproszony), stanowisko na ktore chcialem aplikowac ogloszone bylo ze tylko chca kogos z zewnatrz, potem ta sama laska oglosila ze kazdy moze aplikowac, no i powiadomiono mnie, ze nie moge aplikowac , bo narazie nie wiedza co chca zrobic itp. Wzieli kontraktora. Teraz
  • Odpowiedz