Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#blackpill Wygląd jest subiektywny, tak. Ale subiektywnośc zanika przy skrajnościach. Czyli ludzie którzy są bardzo brzydcy no np taki nw robert kubica, lub przemcel jest brzydki dla prawie każdego, analogicznie do wyjątkowo ładnych 8+. Wszystko pomiędzy to zależy kogo się pyta jeżeli chodzi o przeciętność czyt normalność. Nie ma też ludzi którzy podobają się każdemu.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
@mirko_anonim: Zgoda, ale to nie zmienia faktu, że większośc kobiet wybiera mężczyzn, którzy im się podobają fizycznie. Nie ważne, że mają przeciwne poglądy jak np mój znajomy z pracy ultrakatolik wszedł w związek z feministką. To jak się kobiety zachowują jest już zabawne. Nie można ich traktować poważnie.
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Imo Kubica z uwagi na pasję, bycie jednym z najlepszych w jakiejś dziedzinie i świetne zarobki ma dodatkowe punkty do atrakcyjności. Jest bardziej atrakcyjny niż bezrobotny chad. Mi tskie rzeczy imponują, ale nie wiem czy inne kobiety też tak mają.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Dokładnie tak. 1-3 jest zawsze brzydki. 8+ jest ładny dla każdego praktycznie. To tak samo jak z samochodami. Każdy powie że stary żuk jest brzydki, a nowe Lamborghini jest ładne. Ale jak już chodzi o półkę średnia to już zależy od osoby jaka pytasz xD


· Akcje: