Wpis z mikrobloga

@KladzSie: No nie wiem, desmoxan nie pomógł mi wgl a tabexu nie zdążyłem zeżreć całego i musiałem resztę szlugów oddać koledze bo się jarac nie dało (zeżarłem może jakies dwa listki)
  • Odpowiedz
@baton967: @SumTZO @KladzSie jeden #!$%@?, wszystko cytyzyna i w tej samej dawce nawet na każdy dzień. Ja biorę recigar, dzisiaj jest 10 dzień bez fajeczki, tylko ja w niedziele jedna fajke spaliłem i od poniedziałku tabsy.
Na razie jakoś idzie, zobaczymy co dalej, bo na tydzień, dwa czy miesiąc nawet to już parę razy rzucałem.
  • Odpowiedz
@baton967: to nie można mieć, ja tak próbowałem, że niby silna wolna, co to za rzucenie jak nie mam fajek, ale to tak nie działa i lepiej ich nie mieć, kup se nicorreta na początek chociaż, dużo latwiej
  • Odpowiedz
@baton967: no mi się skończyły w niedziele rano i jakiś taki impuls miałem żeby nie iść do sklepu tylko nie palić poprostu. Do poniedziałku jakoś zeszło i w poniedziałek skoczyłem po tabsy, na razie jakoś idzie. Już po tygodniu to po pierwsze z 5 lat młodziej wyglądam a do tego lepiej śpie.
  • Odpowiedz