Wpis z mikrobloga

#bog #chleb

Sluchajcie, doradzcie!

Jak mnie boli glowa i czuje, ze cos tam ma wybuchnac (nowy swiat dla wszystkich) to biore ibuprom-ibuprofen ogolnie.
Wtem widze na YT jakis filmik na temat tego, co ibuprom robi z szyszynka (i pewnie procesami duchowymi).
Wiem, ze ten film na 99% jest zrobiony przez parchow czy tam jakas inna sekte.

Teraz pytanie do Was: brac ibuprom na bol glowy (jak teraz rano dzisiaj nawet mam, to jest taki inny bol, jakby w srodku cos mialo zaraz eksplodowac) - czy nie brac ibupromu i niech sie dzieje wola Nieba?

Co uwazacie na moj i na ten temat w tym zakresie?

Zona nawet wczoraj mi podlozyla takie obrazki (niby przypadek...) z napisem "Make it happen" - ze niby kupila ramki i bedzie podmieniac na jakies zdjecia / obrazki.
Oczywiscie wiadomo, ze to dla mnie podkladka, zeby niejawnie dzialac na nieswiadomosc.

Patrzcie, jaki jestem piekny! Patrzcie, jak latam w przestworzach!

https://www.youtube.com/watch?v=F39UP1mjAnc
  • 12
: brac ibuprom na bol glowy (jak teraz rano dzisiaj nawet mam, to jest taki inny bol, jakby w srodku cos mialo zaraz eksplodowac) - czy nie brac ibupromu i niech sie dzieje wola Nieba?


@StaraDusza: człowieku ty trzeźwy jesteś? Nie idzie zrozumieć o co ci chodzi,
@buchowo: Jeszcz raz: poczytaj o istotach z gwiazd - to ja jestem takim kims, to sie rozwinelo w czasie otwierania komnat duszy na tzw. "psychoterapii". Jak bylem w kosciele na maszy kiedys, to mialem zamkniete oczy i na czole mi migala gwiazda do srodka mnie takim bialym swiatlem. Poniewaz slugi diabla (a to oni sa w gabinetach roznych "terapii") mnie gonily, zwrocilem sie po pomoc do Boga i wtedy widzialem takie
@Rasteris: To jest powiazane z procesem duchowym, ale rozumiem, ze nie rozumiesz. Natomiast dziekuje, ze nie wyzywasz od wariatow, tylko normalnie o lekarzu biochemicznym piszesz. Tylko to nie to, uwierz mi na teraz, a moze kiedys cie cos przekona.
@JestemKaspi: Sam masz paranoje, poczytaj o istotach z gwiazd i znaczeniu liczby 7 (tyle ramion ma gwiazda na moim czole). Najpierw sie doedukuj, a potem farmazony wypisuj, debilu.


@StaraDusza: teraz nie wiem czy bait czy na serio bo znalem podobnego goscia i sie nasluchalem o myślokształtach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JestemKaspi: Nie zart, ale przepraszam, ze tak "debilu" napisalem do ciebie. A ci psychologowie o tych mysloksztaltach pier*ola, wiesz, paradoksalnie to na tzw. "terapii" sie wszystko o mnie ukazalo ludziom, ale to sa parchy i slugi diabla. Mysle jednak, ze Bog tak chcial w mojej sprawie. A wszystko pisze na serio. Co wiecej ciekawego mowil ci ten kolega / gosc? Chetnie poslucham - zupelnie powaznie. U mnie najwazniejsze bylo miganie gwiazdy
@StaraDusza: najczesciej opowiadal o tym, ze jak tylko sie mocno skupi to moze wyleczyc kazda chorobe, ze jest polaczony z kosmosem w innym wymiarze, globalny rzad probuje nas truc chemitrailsami i ze za wszystkim stoja zydzi ale juz nie pamietam detali, rozdawal tez znajomym ksiazki jerzego zieby i pil srebro koloidalne jak sie gorzej czul
@JestemKaspi: To tak wyczuwam, ze sporo wiedzial, moze czegos ciekawego doswiadczyl, ale ja w globalny rzad nie wierze, raczej jakichs kilka (moze tylko para) stron, ktore sie zwalczaja (czyli jakis podzial tak, ale duzo grubszy niz kraje / panstwa na mapie). Nie Zydzi, oni swoje wiedza i potrafia, ale nie tylko oni wg mnie, sa inne strony. Zieba moze miec racje z jakimis rzeczami, ja tam z niego nie szydze, ale